Замовити хімчистку ковроліну

0

Сьогодні в супермаркетах, на ринках вибір підлогових покриттів дуже великий. Однак, коли мова заходить про тепле і естетично красивому підлозі в будь-якому приміщенні — перше, що приходить в голову, це ковролін. Ковролін перед іншими покриттями для підлоги має масу переваг. І якщо частіше звертати увагу на підлогові покриття в приміщеннях, які Ви відвідуєте в перебігу робочого дня, то можна помітити такий факт: у більшості випадків на підлозі — ковролін. Нічого дивного в цьому немає. Ковролін покриває всю підлогу цілком, не дозволяє холоду проникати в приміщення, добре звукоїзоліруєт, не дає пилу поширюватися по всій площі кімнати. Але останнє позитивна якість з вище перерахованих має і зворотний бік медалі. Через деякий час ковролін неминуче починає забруднюватися. Позбутися від забруднення допоможе послуга «замовити хімчистку ковроліну».

Ковролін, в ході своєї експлуатації, піддається найрізноманітнішим видам забруднень, про які Ви навіть не підозрювали. Перебуваючи на підлозі в дитячій, ковролін збирає в себе весь дрібний сміття, залишки їжі. З часом усередині ворсу утворюється сприятливе середовище для розвитку шкідливих для людини мікроорганізмів. Для дитячої кімнати це неприпустимо. Замовити хімчистку ковроліну — це найкращий спосіб убезпечити свою дитину. В офісних приміщеннях ковролін також отримав широке поширення. У великих приміщеннях ковролін добре поглинає звукові вібрації, навіть звук від жіночих каблучків, «гримлять» по звичайному підлозі, не відволікатиме від роботи, якщо поверхня підлоги м’яка. Але в офісі ковролін схильний до більш сильним забруднень, ніж в будинку або квартирі, тому і вимагає регулярного догляду. Послуга «замовити хімчистку ковроліну» — допоможе Вам забути про цю проблему.

Зараз багато хто нехтує послугою клінінгових компаній «замовити хімчистку ковроліну», причини називають різні — дорожнеча і невиправданість витрачених коштів, можливість самотужки впоратися з брудним ковроліном. Однак, такі думки завідомо помилкові. Вже давно доведений той факт, що жодна досвідчена «технічка» в руках з найпотужнішим миючим пилососом і на двадцять п’ять відсотків не впорається з прибиранням і не знаючи особливостей і властивостей ковроліну, може зіпсувати його в два рахунки. «Замовити хімчистку ковроліну» — це виклик справжніх майстрів клінінгу, в арсеналі яких самі останні технічні новинки в області клінінгу, а також ефективні та безпечні миючі засоби. Хімчистка ковроліну не таке вже просте заняття, як може здатися на перший погляд. Клінінгові компанії, піклуючись про свою репутацію, дуже ретельно підходять до підбору та навчання кадрів. Регулярно для співробітників проводяться семінари, майстер-класи, де клінери знайомляться з останніми новинками клінінгу. Користуючись послугою «замовити хімчистку ковроліну», Ви довіряєте свою стать в надійні руки. Процес хімчистки ковроліну досить складний і здійснюється в кілька етапів. На першому етапі співробітники клінінгової компанії знайомляться зі структурою і матеріалами, з яких виготовлений ковролін, а також видами плям і рівнем його забрудненості. Цей етап має першорядне значення, так як він дозволяє клінерам дуже точно визначити яким інструментом і якими миючими засобами слід скористатися в конкретному випадку, щоб домогтися максимального ефекту, не нашкодивши самому покриттю. Другий етап включає в себе сухе очищення ковроліну від дрібного сміття, обробку в’їдаються старих плям, видалення жувальних гумок тощо. Проблемні зони обробляються спеціальним сильнодіючим миючим засобом, який змушує плями підніматися на поверхню. На третьому етапі хімчистки обробляється вся поверхня ковроліну, віддаляється пил, знищуються всі мікроорганізми — пилові кліщі і алергени. На завершальному етапі, за допомогою спеціальної техніки, проводиться промивка і сушка покриття.

Завдяки послузі «замовити хімчистку ковроліну», Ви перш за все дбаєте про здоров’я оточуючих, по-друге, надовго забезпечуєте чистоту і приємний зовнішній вигляд Вашого приміщення, по-третє, економите Ваш дорогоцінний час.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Замовити хімчистку ковроліну, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>