Замовити хімчистку килимів

0

Сьогодні мало хто може собі уявити інтер’єр квартири, будинку, котеджу або офісу без килима. Правильно підібраний килим завжди гармонійно впишеться в дизайн приміщення, не кажучи вже про те, що килими це ще і якась данина традиціям наших предків. Раніше, в середні століття, наявність килимів в будинку було ознакою заможності та багатства господарів. Зараз в Україні у продажу можна знайти величезну кількість килимів, як з натуральних матеріалів, так і з штучних. Вони виконують різні функції. Дуже важко уявити дитячу кімнату без килима на підлозі. Він убезпечить дитину від ризику захворювання застудою, не дозволить холоду від підлоги проникати в кімнату. Ще одна не менш важлива функція — це звукоізоляція. Покриваючи значну частину підлоги, килим гасить звукові вібрації, роблячи перебування в приміщенні більш комфортним. Також килим затримує пил і бруд у своєму ворсі, не дозволяючи часткам сміття поширюватися по решті приміщенню. Проте, у цієї здатності є і зворотна сторона.

У ході експлуатації килима, з кожним днем, він стає все брудніше, і якщо не вжити заходів, то зовсім скоро Ваш килим стане джерелом пилу і небезпечних для здоров’я людини мікроорганізмів. Усього цього можна з легкістю уникнути, скориставшись послугою «Замовити хімчистку килима«. Досвідчені фахівці клінінгової компанії в лічені години повернуть Вашій килиму первинний вигляд і чистоту. Звичайно, багато в країнах СНД поки все ще скептично ставляться до такого роду послугах, адже з дитинства звикли самостійно очищати килим, і замовити хімчистку килима для таких людей рівносильно купівлю повітря. Однак, навряд чи хтось із них перевіряв чистоту килима в лабораторних умовах. У виду отриманих даних, вчені прийшли до висновку, що в домашніх умовах можна очистити тільки до тридцяти відсотків забруднення. Решта сімдесят залишаться в килимі, і лише глибше проникнуть в ворс, продовжуючи отруювати повітря у Вашому приміщенні. Замовити хімчистку килима — це значить забути про проблему брудного, неприємно пахне килима у Вашому будинку або офісі. Слід зазначити, що використовуючи неперевірені миючі та чистячі засоби можна потрапити в халепу. Наприклад, якщо спробувати вручну видалити з ворсу стару жуйку або сальне пляма, просто-напросто можна отримати зворотний ефект. Пляма в’їсться так, що навіть майстрам клінінгу залишиться тільки розвести руками. Тому, як радять експерти, краще не ризикувати і скористатися послугою «Замовити хімчистку килима». Співробітники клінінгової можуть призвести хімчистку килима у зручний для Вас час. Мало того, послуга «Замовити хімчистку килима» може бути надана прямо у Вашому офісі або будинку, що значно заощадить Ваш час. Професіонали клінінгової компанії, оснащені новітнім очисним обладнанням, не змусять Вас довго чекати. Вже на протязі години вони будуть готові приступити до роботи. У клінінгової компанії приділяють величезну увагу чистячих засобів. Це і не дивно. Перша і головна вимога, яка висувається до виробників миючих засобів — це безпека хімічного складу для здоров’я людей. Миючі засоби проходять ретельну перевірку, перш ніж потрапити у Ваш будинок. Друге — ефективність очищувальних засобів. Щоб досягти максимального ефекту, перед тим як приступити до хімчистці, кваліфіковані співробітники клінінгової компанії проводять скрупульозний аналіз Вашого килима. Це дозволить підібрати миючий у відповідності зі структурою і матеріалом Вашого килима.

Регулярне користування послугою «Замовити хімчистку килима» на довго продовжить термін служби килима, дозволить Вам завжди підтримувати Ваш будинок у чистоті, тим самим піклуючись про здоров’я Ваших близьких.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Замовити хімчистку килимів, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>