Замовити прибирання офісу

Затишний офіс, сяючий чистотою — сьогодні це не просто питання гігієни та працездатності співробітників. Це — обличчя компанії перед потенційними і справжніми партнерами, клієнтами та конкурентами. Офіс може вражати всім ексклюзивним дизайном і сучасною технікою, однак якщо в коридорах вже тиждень не миються підлоги, а на вікнах застигли патьоки бруду після торішнього снігопаду — враження від компанії буде надовго зіпсовано.

Зовсім недавно для наведення порядку в офісах було прийнято влаштовувати суботники, на яких співробітники власними силами приводили офіс в порядок. Ну а щоденну обов’язок миття підлог перекладали на плечі малооплачуваних штатних прибиральниць. Ніхто не замислювався про те, що проблему можна вирішити, якщо замовити прибирання офісу в професійної клінінгової компанії. Але незабаром стало ясно, що такий підхід малоефективний. Справа в тому, що офісні приміщення мають свої особливості і свої специфічні забруднення.

Так, повітря в приміщенні, де 8 годин на день працює безліч людей, а так само постійно приходять відвідувачі з вулиці, перенасичений різноманітною патогенною мікрофлорою. А адже ми так часто забуваємо просто регулярно провітрювати кабінети! І ця алергенна пил осідає на офісних меблів і техніці. Простою водою і ганчіркою від неї не позбутися. Та варто вам замовити професійне прибирання офісу, як на боротьбу зі шкідливими мікробами прибуде команда фахівців, озброєна особливими дезінфікуючими засобами, що чистять, абсолютно безпечними для здоров’я людини.

Ще одним джерелом забруднень в офісі є килимові покриття. Ось вже де роздолля для пилових кліщів і грибків, які можуть призвести до захворювань дихальних шляхів. Ці мікроорганізми настільки малі, що вичистити їх звичайним пилососом просто неможливо. І тільки прийнявши рішення замовити прибирання офісу у професіоналів, ви можете гарантувати своїм співробітникам чистий і безпечний повітря. Адже фахівці клінінгової компанії використовують високоефективну потужну техніку, яка з успіхом позбавить від пилу не лише килимове покриття, але і високі полиці стелажів на складах, техніку у виробничих приміщеннях. Навряд чи така робота під силу пенсіонерці-прибиральниці з відром і шваброю!

Замовити професійне прибирання офісу можна з різною регулярністю. Щотижнева поверхнева прибирання, щомісячна більш ретельна і генеральна чистка приміщень кілька разів на рік — ось універсальна схема роботи клінінгових компаній, яка забезпечить чистоту і порядок в офісних, складських і виробничих приміщеннях. Можна замовити прибирання як з використанням спеціальних чистячих засобів або техніки, так і без них.

Отже, ваш офіс повільно, але вірно заростає клубами пилу, на верхні полиці шаф і стелажів давно ніхто не заглядав, штори не чистилися з моменту їх появи на вікнах, а жалюзі з білих стали сірими? Вихід один — замовити регулярне прибирання офісу у фахівців, для яких боротьба з брудом і пилом стала бізнесом. І приміщення стане не тільки чистим і привабливим, але перш за все — безпечним для здоров’я співробітників.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Замовити прибирання офісу, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>