Замовити прибирання готельних номерів

Приїжджаючи в інше місто або навіть країну, гості змушені знаходити тимчасовий притулок в готелях і готелях, яких безліч навіть у невеликих містечках. Турист або командировочний може вибрати для себе тимчасове житло на будь-який смак — від скромного гуртожитку до чудового п’ятизіркового готельного комплексу. А ось чи виїде він звідти задоволеним, залежить від дуже багатьох чинників. Не останню роль у формуванні лояльності клієнта відіграє і чистота в готельних номерах, коридорах, холах.

Прибирання в готелях, безумовно, має свою специфіку, яка полягає в тому, що послуга орієнтована на якесь третя особа. Тобто, якщо зазвичай при укладенні договору враховуються інтереси тільки замовника і підрядника, то замовити прибирання готелю необхідно з чіткою орієнтацією на інтереси клієнта, тобто гостя.
Найбільша проблема прибирання в готелі полягає в тому, що для цієї роботи немає добового фактора. Тобто неможливо провести ретельне прибирання, поки в готелі нікого немає (наприклад, як в офісі у вихідний день). Як правило, гості знаходяться в готелі цілодобово, робота йде без перерви та вихідних, і прибирання повинна бути проведена так, щоб не стати дратівливим чинником для них. А це означає — максимально тихо, максимально швидко і максимально ефективно. Таку прибирання навряд чи можуть забезпечити штатні прибиральниці з галасливими пилососами. А значить, необхідно замовити прибирання готельних номерів у професіоналів.

Фахівці з клінінгової компанії, як правило, оснащені самими останніми моделями чистячої техніки, які дозволяють працювати безшумно, але при цьому володіють значною потужністю. Такі пилососи мають можливість здійснювати і вологу, і сухе прибирання, значно економлять кошти і час замовника. Закуповувати такі пилососи для штатних прибиральниць, як правило, власники готелю не зацікавлені в цілях економії. Крім того, співробітники клінінгової компанії мають досвід роботи з різними поверхнями та покриттями — вони напевно не зіпсують натуральну шкіряну оббивку дорогого дивана або паркет з дорогоцінних порід дерев. Спеціальні антиалергенні чистячі засоби не завдадуть шкоди здоров’ю гостей готелю, а адже це важливо. Саме тому замовляти прибирання готельних номерів необхідно своєчасно.

Дуже важливим у замовленні для ефективної організації збирання в готелі є наявність змінних покриттів. Наприклад, набагато простіше замінити килимові доріжки і чохли на м’яких меблів, а брудні вичистити за межами готелю. Крім того, для досягнення максимальної чистоти необхідно хоча б раз на тиждень здійснювати миття вікон та інших скляних поверхонь. Це дозволить уникнути проблем, пов’язаних з більш серйозними забрудненнями, які зажадають застосування дорогих засобів для чищення.

Отже, регулярно замовляти прибирання в готельних номерах навіть самий скромний готель здатна перетворити на затишне і комфортне місце тимчасового перебування для гостей міста. Таке незначне вкладення коштів дозволить підвищити лояльність клієнтів, підвищити конкурентоспроможність готелю і сприятиме успішному розвитку підприємства.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Замовити прибирання готельних номерів, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>