Замовити чистку фасаду

Сьогодні ні в кого не викликає сумніву той факт, що в чистоті потребують не тільки внутрішні приміщення будь-якої будівлі — будь то житловий будинок або величезний офісний центр — але і його зовнішня сторона. Мало кого приваблює вид запилених, потьмянілих, бляклих стін, в які в’їлася бруд. Саме тому зовсім недавно на ринку клінінгових послуг з’явилася така послуга, як чистка фасадів.

Сучасні матеріали, застосовувані при обробці фасадів, припускають використання спеціалізованої техніки для очищення. Крім того, тільки фахівці-висотники можуть забезпечити чистоту фасаду на висоті більше людського зросту. Все це говорить про необхідність замовити чищення фасадів в спеціальній клінінгової компанії.
Клінінг фасадів як спосіб підтримувати їх у належній чистоті виник ще в радянський час, коли багато хто був свідками того, як з будівельних лісів відмивали від пилу десятиліть легендарні сталінські висотки. Незважаючи на те, що в цій роботі були використані останні досягнення техніки, кожну плитку доводилося довго і ретельно мити вручну.

Сьогодні чистка фасадів перетворилася на вузьку, але прибуткову нішу на ринку клінігових послуг. Замовити чистку фасаду будинку може будь-який власник нерухомості. Зміни в технологіях виробництва будівельних матеріалів, поява спеціалізованих водо-і брудовідштовхуючим фасадних покриттів в корені змінили підхід до очищення зовнішніх стін будівлі.

Сучасні фасади найчастіше обробляють алюмінієвими і світлоповертаючими матеріалами. У плані складності догляду пальму першості впевнено тримає алюміній — він більш всього схильний до дії хімікатів і забрудненню. Працювати з ним потрібно гранично обережно, ретельно підбираючи чистячі речовини — інакше є ризик того, що метал потьмяніє. Особливу увагу необхідно приділяти і склопакетам — застосування занадто сильної струменя води або невідповідних хімікатів може призвести до руйнування шару герметика й розгерметизації конструкції.
Якщо ви вирішили замовити чищення фасадів, то необхідно розуміти, що технології роботи з висотними будинками і малоповерхівок зовсім різні. Справа в тому, що при зведенні сучасних хмарочосів найчастіше використовуються саме сучасні оздоблювальні матеріали — скло, метал, граніт. Невеликі ж офісні будівлі часто стилізують під історичну архітектуру зі складними фасадними формами. Такі будівлі вимагають особливого підходу і, можливо, ручної роботи.

У цілому, необхідно дотримуватися тих рекомендацій по догляду за матеріалом, які обов’язково дає виробник. В іншому випадку власникам не уникнути пошкоджень фасаду, а значить — дорогого позапланового косметичного ремонту. Потрібно пам’ятати, що в нашій країні замовити чищення фасадів можна цілий рік, однак попит на неї зростає зазвичай пізно восени або навесні, тобто, послуга носить сезонний характер. Тобто, якщо спробувати уникнути загального ажіотажу при зміні сезонів і замовити чищення фасадів, наприклад, в літній час, то можна значно заощадити час і кошти.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Замовити чистку фасаду, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>