Замовити чистку більярдних столів

Categories Новини
0

більярдні столи чисткаБільярд — одна з найпопулярніших ігор в усьому світі. Є дві версії походження цієї гри: деякі історики кажуть , що більярд прийшов до нас з індії , інші говорять , що з Китаю. Потім різновиди більярда завойовували популярність у європейських країнах. Є документальні відомості про те , що королева Шотландії Марія Стюарт була хорошим гравців в цю гру. До Росії більярд привіз Петро Перший з Голландії. І ця захоплююча гра практично відразу стала популярною серед аристократії , але через деякий час гра в більярд була доступна вже всім . Як і зараз , більярдні столи були ознакою заможності в будинках , а також вони розставлялися у розважальних закладах. Раніше більярдні столи виготовлялися з матеріалу , який називався сланець — ардезії або аспідна плита . Дуже тривалий період не могли знайти аналог цього матеріалу. Зараз столи изготовливают з ардезії , сінтеграна , МДФ , ЛДСП , ДСП. Однак повноцінну заміну натуральним матеріалам так і не знайшли. Велетенську роль в більярді грає покриття , яким накриті плити. Саме від сукна залежить те , як на столі буде вести себе кулю. Як і всі матеріали , сукно має властивість забруднюватися , тому послуга під назвою «Замовити чистку більярдних столів» — це не примха , а необхідність.
замовити чистку більярдних столівДійсно , за чистку більярдного столу візьметься не кожен , так як заняття це дуже відповідальне і трудомістка , і яка потребує особливої акуратності. Самостійно ні в якому разі не варто намагатися очистити стіл , звичайно якщо Ви не хочете його навмисно зіпсувати. Раніше , якщо сукно сильно забруднювалося , то його просто знімали і замінювали новим. Але як Ви самі вже , напевно , здогадалися , процедура ця не з дешевих , та й часу займає набагато більше. Тому клінінгові компанії створили такий вид послуги , як «Замовити чистку більярдних столів« , щоб заощадити Ваші фінанси і час . Звичайно ж , багато хто ніколи і не замислювалися про те , що більярдні столи потрібно взагалі чистити. Про це інформовані тільки власники більярдних столів , а особливо адміністратори і директори більярдних салонів , які знають , як деякі гравці можуть неакуратно з ними поводитися. як згадувалося вище , надавати послугу « Замовити чистку більярдних столів » візьметься не кожен прибиральник , а якщо і візьметься , то не гарантує схоронність і якості стала після чищення . Робота це дуже відповідальна , адже , найчастіше, азартні гравці грають не на « інтерес» , а на цілком реальні гроші , і суми можуть коливатися від чисто символічних до великих , тому ніхто не хоче брати на себе таку відповідальність — результат партії буде залежати від стану покриття більярдного столу . Але все це не стосується клінінгових компаній і послуги « Замовити чистку більярдного столу» , які готові дати гарантії якості на свою роботу. Компанії, що надають клінінгові послуги , ніколи не стоять на місці і постійно розвиваються , тому регулярно оновлюються методики клінінгу , а також обладнання . послуга чистка більярдних столівТакий підхід дозволяє постійно підвищувати якість прибирання і чищення , при цьому на часі надання це не відбивається . Навіть навпаки: все менше і менше часу витрачається на здійснення послуги «Замовити чистку більярдних столів» , а для клієнтів — це « плюс » поза всяких сумнівів. Покриття більярдних столів чиститься особливим хімічним реактивом , склад якого в інтересах компанії не розголошується. Він дуже делікатно видаляє з поверхні будь-які види забруднень , не порушуючи саму структуру тканини , захищає її від розтягнень і втрати кольору. Замовити чистку більярдних столів можна в будь-який зручний для Вас час.
Таким чином, користуючись послугою « Замовити чистку більярдних столів » регулярно , Ви на тривалий термін збільшите експлуатаційний термін столу для більярда.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>