Як вигідно замовити послуги клінінгу?

Сучасний ринок майже під зав’язку наповнений пропозиціями самих різних структур, що пропонують послуги клінінгу — від великої фірми, в прайсі якій перераховані всі можливі види послуг з прибирання приміщення та прилеглої території, до невеликих фірм, що спеціалізуються на чомусь одному. Вибір у споживача є. Однак, людина, вперше зіткнувся з підбором підходящої структури, може опинитися перед певними труднощами.

На перший погляд здається, що умови співпраці з усіма клінінговими компаніями практично однакові, а ціни на їх послуги розрізняються не занадто сильно. Насправді клієнт, який хоче замовити послуги клінінгової компанії з максимальною вигодою для себе, повинен звертати увагу на деякі нюанси, що виникають на першому етапі співпраці. Адже підводних каменів, що дозволяють не чистим на руку фірмам пред’являти клієнтам невиправдано завищені рахунки, існує безліч — приховані комісії, завищені ціни, додаткові послуги та плаваючий прайс-лист … Ми розповімо лише про деякі моменти, що вимагають додаткової уваги від замовника клінінгової організації.

Отже, якщо ви вирішили замовити послуги клінінгової фірми, то вам можуть запропонувати виїзд менеджера на місце передбачуваної прибирання для того, щоб оцінити її масштаб і особливості. Це саме по собі непогано, проте часто менеджери, зарплата яких залежить від вартості замовлення, накручують ціни, користуючись відсутністю затвердженого прайс-листа. Якщо ж цінник є, то замовнику можуть продати абсолютно зайві послуги, мотивуючи необхідністю застосування дорогої спецтехніки. Як уникнути такого обману? Необхідно попросити менеджера пояснити, з чого саме формується вартість прибирання. Якщо менеджер переконує вас в наявності сильного забруднення, то вимагайте розшифровки, які спеціальні засоби або техніка будуть застосовані для його усунення.

Плаваючий прайс-лист несе в собі ще одну небезпеку — компанії можуть ранжирувати своїх замовників по «спроможності». Тобто небудь бабусі можуть зробити величезну знижку, яку потім включать в рахунок великої організації або простого забезпеченого людини.

Який би не сильній була необхідність терміново замовити послуги клінінгової компанії, все ж варто відмовитися від фірми, яка бере погодинну оплату. Зрозуміло, що в такому випадку працівники будуть намагатися максимально затягнути час і отримати більше грошей.

Звернути увагу на наявність прихованих платежів. На ринку сьогодні працюють посередники, які просто наймають прибиральниць по оголошенню в газетах. Такі люди зазвичай включають в свій рахунок оплату доставки працівників і засобів прибирання. Солідна організація зазвичай має свій парк автомобілів, на яких здійснюється доставка співробітників. Оплата з клієнта за це, звичайно, не береться.

Звичайно, не варто забувати і про те, що принцип «клієнт завжди правий» діє до цих пір, і ніхто не може вас змусити оплачувати послуги, яких вам не надали. А перераховані вище хитрощі допоможуть вам знайти справді порядну компанію, яка змусить ваш будинок або офіс сяяти чистотою.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Як вигідно замовити послуги клінінгу?, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>