Хімчистка м’яких меблів з ​​різних матеріалів

0

Хімчистка м’яких меблів з різних матеріалів. Переваги професійного підходу

                Сьогодні все більше людей прагнуть до створення інтер’єру, всі предмети якого були б об’єднані якоюсь загальною концепцією: колір, стиль або і те, і інше. Центральним елементом більшості обстановок є м’які меблі. Вона може зайняти своє місце у вітальні, спальні, на кухні, навіть в передпокої. Мабуть, скрізь, крім ванної та туалету, де вже давно намітились свої «монополісти». Дизайнери меблевих фабрик заходять так далеко, як тільки можуть, вигадуючи нові варіанти виробів. Модельні ряди розпирає від достатку варіантів форм, кольорів і розмірів. На жаль, в гонитві за красою речі, часто жертвують її практичністю. Стоячи в меблевому магазині біля розкішного дивана Ви, звичайно, в першу чергу задумаєтеся над тим, як він впишеться у вашу кімнату, наскільки важко буде його туди внести. І, можливо, тільки потім Вас відвідає думка, наскільки важко буде доглядати за таким предметом меблів. Відповідь на питання щодо догляду за м’якими меблями залежить від матеріалу оббивки вироби, але найчастіше це — хімчистка.

                Хімчистка м’яких меблів — послуга досить поширена у великих і відносно великих містах. Надають її, в основному, клінінгові компанії. Професіонал такої фірми може призвести хімчистку м’яких меблів прямо у Вас вдома. При акуратному зверненні ця послуга потрібно не так вже часто, тому, в принципі, віднімає не так багато грошей. Тим не менш, багато господарів відмовляються від процедури хімчистки або намагаються здійснити хімчистку м’яких меблів самостійно. Як перше, так і друге загрожує диванів і крісел втратою презентабельного зовнішнього вигляду. Це завжди неприємно, але особливо трагічно у випадках з дорогою шкіряними меблями. Здавалося б, вона-то прекрасно відмивається. Для легких плям підійде просто мокра ганчірка. Для плям поскладніше — важка артилерія: суміші із застосуванням горілки, бензину, крохмалю, яєчних білків та інші поради від «компетентної сусідки». Але ми не радимо експериментувати. Або будьте готові попрощатися зі своєю елітними меблями. Тільки якісна хімчистка, яку проведе фахівець, гарантовано поверне втрачену свіжість предметів інтер’єру.

                Складність догляду за диванами й кріслами з оббивкою з тканини залежить, в основному, від того знімна вона чи ні. Знімна оббивка зазвичай прекрасно відпирає в пральній машині. В інших випадках Вам знову будуть потрібні послуги професіонала. Звичайно, любителі самодіяльності можуть поекспериментувати з коштами, які є у вільному продажу чи «народними рецептами», але тут ніяких гарантій успіху немає. Відносно вдалим результат можна вважати тоді, коли пляма збільшилася, не до кінця віддалилося або з ним не сталося жодних змін. Не особливо велике горе і поява липкого нальоту від неправильного використання миючого засобу. Вирішити ці проблеми може все та ж хімчистка м’яких меблів. А ось пошкодження оббивки чревато самі розумієте чим. Якщо Ви не готові до кардинальних змін в інтер’єрі, довірте хімчистку своєї меблів кваліфікованим фахівцям компанії «Оптима Клінінг». Ми здійснимо видалення плям і забруднень, а Ви потім подбаєте про те, щоб наступна хімчистка знадобилася меблів ще не скоро.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Хімчистка м'яких меблів з ​​різних матеріалів, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>