Хімчистка м’яких меблів з ​​оббивкою з тканини

0

Спробуйте уявити святковий стіл без ігристого вина, яке всі ми за звичкою називаємо «шампанським». Уявили? Можливо! Але нудно! Так само нудні і вкрай незатишні інтер’єри, де немає ніяких елементів м’яких меблів: диванів або хоча б крісла, в якому можна, що називається, «розвалитися». Це вже давно не розкіш, а головний засіб досягнення комфорту. У зв’язку з цим виробляють її з різних матеріалів. Як правило, таким чином відбувається поділ різних моделей на цінові категорії. Хоча крім матеріалу оббивки є ще цілий ряд чинників, що впливають на ціну виробу. Меблі подорожче оббивають шкірою. Ту, що подешевше, обтягують шкірзамінник і тканиною. Тканина для оббивки так само може бути різною за якістю.

Шкіряні меблі найчастіше купується для солідних офісних приміщень. Вона менше схильна до забруднення, хоч, в принципі, вимагає ретельного догляду, як і будь-яка дорога річ. І все ж багато проблем тут можуть бути вирішені за допомогою звичайної негрубой ганчірки. Ті ж переваги, але за відчутно меншу ціну, має і меблі зі шкірозамінника. Але такі дивани та крісла при інтенсивному використанні втрачають презентабельний вигляд набагато швидше, ніж їх натуральні аналоги, а стало бути потребують більш частої хімчистці.

Більшість споживачів воліють купувати моделі меблів, в якій для оббивки використана тканина. Тканини теж можуть бути різними. Але натуральна оббивка вважається більш кращим варіантом. Для оббивки меблів використовують такі тканини як вовна, льон, шовк, бавовна. У більшості виробів оббивка незнімна. Її не можна випрати вдома. Тому багато компаній, що займаються прибиранням приміщень, надають окрему послугу — хімчистка м’яких меблів. Даний сервіс має великий попит. Причому в більшості випадків хімчистку м’яких меблів можна здійснити прямо вдома. Це вкрай зручно, так як меблі, мешкаючи тканиною, украй схильна всякого роду забруднень. Навіть якщо завод-виготовлювач виробляв спеціальне просочення тканини, на ній все одно чудово залишаються плями від чаю, кави, трави, жирні плями, сліди косметики. Якщо в будинку є тварини, то, можливі й сліди від брудних лап. Тут не обійтися без процедури хімчистки. І нехай вас не вводить в оману велика кількість «чудодійних» засобів і «бабуліних рад». У переважній більшості випадків допомогти Вам може тільки хімчистка м’яких меблів. І вже точно тільки після процедури хімчистки м’яких меблів, здійсненої професіоналом, ви гарантовано отримаєте чистий диван, а не ще більша пляма або дірку в оббивці.

Компанія «Оптіма Клінінг» — досвідчений борець проти забруднень і плям має хороший досвід надання такої послуги, як хімчистка. Наші фахівці грамотно зроблять свою роботу і відмиють «заплямовану репутацію» вашої меблів. Причому, прямо у вас вдома. Вартість процедури хімчистки, як і засоби для неї залежать від ступеня забруднення і характеру плям. Демократична цінова політика і принцип відповідності якості роботи її вартості — дві головні переваги нашої клінінгової компанії. Наше завдання — зробити все так, щоб клієнт залишився задоволений.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Хімчистка м'яких меблів з ​​оббивкою з тканини, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>