Хімчистка килимів та килимових покриттів

Хімчистка килимів та ковроліну стає все більш актуальною послугою. Все більше компаній і приватних осіб звертаються у фірми, що надають клінінгові послуги, з проханнями провести процедуру хімчистки цих видів покриттів безпосередньо в офісах або квартирах. Килими та килимові покриття є невід’ємним елементом декору більшості кімнат. Вони настільки щільно увійшли в життя кожного з нас, що інтер’єр квартири, будинку або офісу, вже не представляється можливим без килимів. Вони дозволяють створити затишну та комфортну атмосферу, декорувати в необхідному напрямку створюваний дизайн або просто радувати око оточуючих своїм унікальним малюнком. Ще з тих пір, коли в країні панував тотальний дефіцит і килим в приміщенні вважався великою розкішшю, цей предмет інтер’єру стійко асоціюється у більшості людей з достатком і респектабельністю. Але навіть найдорожчий килим і найякісніший ковролін справлять враження тільки в тому випадку, якщо вони ідеально чисті і не покриті плямами від кави, трави або іншими. А для підтримання їх в такому стані вам потрібні послуги по хімчистці килимів. Здійснити хімчистку самостійно неможливо, та й довіряти слід дажеко не кожному, хто обіцяє повернути вашим килимам первозданну свіжість. Якісну хімчистку килимів здійснить лише клінінгова компанія.

Килими та килимові покриття доповнюють і завершують інтер’єр, створюючи в кімнаті будинку або офісу відчуття тепла, захищеності і атмосферу затишку. Однак неприємний побічний ефект полягає в тому, що килимові вироби є свого роду «накопичувачами» пилу і бруду, що потрапляє в приміщення. У приватних будинках, в більшості випадків, прийнято знімати взуття при входе.Но в офісах, де не діє дане правило і немає ніяких вимог, розпорядчих хоча б персоналу мати змінне взуття, вся грязь з вулиці затримується серед килимового ворсу. Саме тому в приміщеннях подібного роду перевага віддається ковролін з синтетики з низьким ворсом. Це істотно знижує рівень забруднення, але навіть такі покриття періодично вимагають хімчистки. Брудний килим є сприятливим середовищем для розвитку та існування в ньому цілих колоній пилових кліщів або інших мікроскопічних організмів, небезпечних для Вашого здоров’я, що викликають алергічні реакції, подразнення дихальних шляхів й захворювання органів дихання. До того ж, неохайний вигляд килимових покриттів, як і товстий шар пилу на поверхнях меблів, миттєво псує зовнішній вигляд будь-якого приміщення, негативно впливаючи на думку про його господаря або навіть імідж цілої компанії. А адже уникнути забруднень в приміщенні, де постійно перебуває багато людей абсолютно неможливо. Типи плям можуть бути абсолютно будь-які: звичайна бруд, сліди трави, плями від кави, жирні плями. Видалити такі забруднення, не вдаючись до хімчистці килимів, як правило, просто неможливо. Побутові засоби годяться лише для легкої планової чистки. До того ж, після непрофесійного використання вони залишають липкий наліт, який ще більше сприяє налипанню пилу і бруду.

Крім планових прибирань, килимові вироби потребують постійного професійному догляді. Не думайте, що звичайним пилососом вдасться повністю очистити килим від пилу і бруду, а тим більше від небезпечних бактерій і мікроорганізмів. Помилковою є думка про ефективність чищення килимів своїми силами за допомогою снігу, аматорських пристосувань для вибивання пилу або попросту миючого пилососа. Ці методи не дадуть бажаного результату. У деяких випадках навіть навпаки завдадуть непоправної шкоди дорогому виробу.

Окремим пунктом можна виділити роботу над килимовими покриттями автомийок. Серед інших послуг, спеціалізовані мийки для автомобілів надають послуги чищення і сушіння килимів. У більшості випадків це може призвести до непридатності речі. Ми повинні попередити про нестачу знань і досвіду більшості співробітників сторонніх компаній з питань хімчистки килимів. Довірте здійснення робіт професіоналам. Нехай автомийки доглядають за автомобілями, а хімчистку килимів та килимових покриттів виконують кваліфіковані працівники професійних клінінгових компаній. Тільки за допомогою професійної хімчистки Ви зможете відновити чистоту і бездоганний зовнішній вигляд килимових виробів. Така хімчистка припускає використання спеціальної техніки (екстрактори, дискові машини) і сертифікованих чистячих і дезинфікуючих засобів. Такого роду процедури не реалізуються за «Рекордно короткі терміни». До справи підходять ретельно, маючи серйозний досвід роботи в такого роду питаннях.

Клінінгова компанія «Оптима Клінінг» пропонує Вам наступні послуги по хімчистці килимових виробів:
• хімчистка килимів та ковроліну на дому;
• хімчистка килимів з вивезенням в цех;
• хімчистка килимів та килимових покриттів в офісах і торгових приміщеннях;
• виведення жувальної гумки;
• видалення плям.

Звертаємо Вашу увагу, що професійний і регулярний догляд за килимовими виробами дозволить збільшити термін їх служби в 2-3 рази.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Хімчистка килимів та килимових покриттів, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>