Хімчистка дивана

Categories Новини
0

дивана хімчисткаНі одне житлове приміщення не обходиться без м’яких меблів. Люди користуються їй , насолоджуються із задоволенням її комфортом. І таке часте використання м’яких меблів , призводить до того , що з часом підлокітники і краю диванів стають забрудненими . Багато людей використовують диван замість ліжка , природно щоночі диван знаходиться у використанні . Мало того , якщо хімчистка дивана проводилася давно , в оббивці дивана можуть заводитися кліщі , що є небезпечним для здоров’я.

Ось усі ці фактори показують що , хімчистка дивана просто необхідна. Хімчистка дивана , в ідеалі повинна проводитися три — чотири рази на рік , тому що диван накопичує в себе різні частинки життєдіяльності людини , це і пил, і мікрочастинки шкіри, і навіть віруси і бактерії. Для багатьох з нас хімчистка дивана самостійно , своїми руками — це нормальне явище. Але ми забуваємо про те , що завдавши рекламовані хімічні засоби на оббивку дивана , назад прибрати з дивана ми вже не можемо. Хімія залишається в тканині дивана , і ми потім усім цим дихаємо , і торкаємося до цього. Так само хімчистка дивана в домашніх умовах може призвести до того , що від хімічних засобів можуть залишитися плями , які потім вже ніколи не будуть виведені.Київ хімчистка

Для того щоб уникнути всього цього , варто звертатися в клінінгові компанії , де працюють фахівці , майстри своєї справи. Для них хімчистка дивана — професійний підхід до справи. Хімчистка дивана вироблена майстрами клінінгових компаній гарантує нам виведення будь-яких видів плям , ми будемо впевнені що всі хімічні речовини , які використовуються , мають сертифікат якості , і не зможе завдати шкоди нашому здоров’ю. І що ще важливо , хімчистка дивана буде проведена швидко і якісно.

Хімчистка дивана може бути проведена двома способами. Це волога хімчистка дивана , і суха хімчистка дивана. Суха хімчистка дивана проводиться із застосуванням спеціальної піни і гранул. Після цього виду чищення , меблі не вимагатиме додаткової сушки. Якщо оббивка дивана зроблена з делікатних тканин , то фахівці будуть застосовувати тільки щадну суху хімчистку. Але якщо диван має стійкі погано виводяться плями , то волога хімчистка дивана буде просто необхідна. Волога хімчистка дивана передбачає застосування спеціальних речовин , професійної хімії , які глибоко проникають у тканину оббивки меблів , і усувають плями будь-якої етіології , а так дезінфікують тканину. Як проводиться вологе хімчистка ? Спочатку фахівці повинні , з’ясувати з якого матеріалу ваш диван , і обов’язково правильно підібрати хімічні засоби , які підійдуть для вашої оббивки. Потім забирається пил з оббивки , якщо є необхідність то вакуумним способом.генеральна хімчистка Далі виявляються плями, і обробляються спеціальними засобами для виведення плям . Потім наноситься засіб, який завдяки складу , вступаючи в реакцію з брудом , виштовхує її на поверхню. Після цього щіткою обробляються сильно забруднені місця . Далі під тиском подається хімічний склад і відразу ж одночасно всмоктується бруд. Наприкінці диван обов’язково повинен бути промитий чистою водою і ретельно висушений спеціальної гарматою. Після того , як хімчистка дивана вже проведена , диван ще деякий час кілька вологе. Але ця залишкова вологість йде вже після 3 — 4 годин.

Звичайно , ми з вами не можемо собі уявити, що ми вивозимо свої меблі на хімчистку в цеху клінінгових компаній. Тому сучасні клінінгові компанії пропонують проводити хімчистку вдома або в офісі , за бажанням клієнта.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>