Хімчистка більярдних столів

більярдні столи чисткаБільярд — досить давня гра , яка довго « кочувала » по світу поки не потрапила в царську Росію. Батьківщиною однією з найпопулярніших ігор у світі одні історики називають Китай , інші — Індію. З Азії більярд потрапив до Великобританії , де став дуже популярним і швидко поширився по всій Європі. А до Росії більярд привіз Петро Перший , під час свого чергового подорожі по Європі. Саме в Голландії він і познайомився з грою , яка кількома десятками років пізніше підкорила всю Росію. І з тих пір більярд став одним з найулюбленіших чоловічих розваг. Більярдні столи встановлювали в розважальних і питних закладах . Більярд — це азартна гра , тому часто , чоловіки грали на гроші , а часом і дуже великі гроші. Тому поступово інтерес до цієї гри постійно збільшувався. В даний час більярд вже перейшов на професійний рівень — проводяться світові чемпіонати , майстерність гравців зростає з кожним роком. Посилилися і вимоги до більярдним атрибутам , і в першу чергу , більярдних столів , які вимагають особливого і регулярного догляду. Раніше доглядати і підтримувати стан столу було проблемою , але тепер , з появою на ринку послуг України клінінгових компаній , професійна хімчистка більярдних столів стала реальністю.

більярдні столи хімчисткаХімчистка більярдних столів дозволяє в кілька разів збільшити експлуатаційний термін столу , а якщо сказати точніше , самого покриття , яке швидко зношується , якщо воно отримує відповідного догляду. Відповідь на питання, чому хімчистка більярдних столів була величезною проблемою раніше , лежить на поверхні. Багато клінери просто відмовлялися від такої роботи , а якщо і бралися , то не давали ніяких гарантій на те , що буде отриманий бажаний результат , а тим більше, не буде зіпсована сама поверхня . Ніхто не хоче брати на себе відповідальність за дорогий матеріал і роботу , тим більше, якщо стіл знаходиться в престижному закладі. Адже саме від якості сукна залежить результат кожної партії . Ще один важливий фактор безуспішності хімчистки більярдних столів — це відсутність спеціалізованих миючих засобів. Звичайні миючі засоби ніяк не підходять для чищення більярдних столів , так як вони залишають розлучення , а ще гірше — деформують структуру сукна , через що воно втрачає свої властивості і вже не підходить для професійної гри . В даний час на озброєнні у клінінгових компаній полягає тільки найпотужнішу та нове технічне обладнання , яке дозволяє в найкоротші терміни впоратися з будь-якими видами забруднень , при цьому, не завдаючи абсолютно ніякої шкоди поверхні. Те ж саме стосується миючих і чистячих засобів , які використовуються в хімчистці більярдних столів .Київ хімчистка більярдних столів Незважаючи на свою ефективність , хімічно активні речовини проникають глибоко в структуру волокна і делікатно видаляють частинки бруду , піднімаючи їх на поверхню. Потім вони легко видаляються миючим пилососом , який працює в щадному режимі. Клінінгові компанії завжди готові дати гарантію на свою роботу і відповідати за кожну помилку. Хоча помилки при виконанні послуги « Хімчистка більярдних столів» просто неприпустимі. Це пояснюється тим , що перед початком клінінгових робіт досвідчені співробітники компанії завжди проводять тест на сумісність хімічного реагенту і структури сукна , так як склад і структура сукна може відрізнятися в залежності від виробника. Такий підхід дозволять виключити будь-які негативні наслідки хімчистки більярдних столів .

Якщо Ви будете користуватися послугою «Хімчистка більярдних столів » регулярно , то вони прослужать Вам набагато довше.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Хімчистка більярдних столів, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>