Вивіз будівельного сміття

Вивіз будівельного сміття в КиєвіСкладно собі уявити звичну будівельний майданчик без гір сміття, неминуче виникають в процесі будівництва — новобудови чи в новому житловому кварталі, нового чи торгового центру або ж невеликого дачного будиночка. Невблаганна статистика свідчить про те, що щорічно обсяги утилізованого будівельного сміття зростають на кілька мільярдів тонн. Звичайно, глобальна картина зазвичай не хвилює забудовника, проте з горами сміття на власній території мимоволі доводиться якось справлятися.

Така нелегка задача вимагає спеціальних рішень. Для вивезення будівельного сміття зазвичай використовуються спеціальні бункери — металеві або пластикові ємності, що вміщають від 8 до 30 кубометрів сміття. Вони перевозяться спеціальними машинами — бункеровоз, які можуть занурювати бункер на свою платформу і вивантажувати їх на місце утилізації.

Ніхто не ставить під сумнів необхідність ретельного прибирання будівельного сміття — це необхідно як для ефективної роботи будівельників, так і для забезпечення безпечного ведення будівельних робіт. Однак самі робітники уникають збиральних робіт, вважаючи їх неефективними витратами часу. У результаті організатори будівництва змушені вдаватися до послуг тих людей, для яких неприваблива робота в сфері прибирання (вивезення) сміття стала прибутковим бізнесом.

Вивіз сміття після будівництва в КиєвіРинкова ніша, яку займають підприємства з прибирання сміття, на сьогоднішній день є досить заповненою. Але, незважаючи на зовнішню простоту, така робота вимагає від фахівців не тільки значних фізичних зусиль, але й особливих навичок, знань і умінь. Саме тому довіряти її першої компанії, яка запропонувала свої послуги, не варто. Для початку необхідно перевірити передбачуваних підрядників на відповідність мінімальним вимогам до клінінгової компанії.

Для початку будує переконатися в наявності у компанії спеціальних дозвільних документів та сертифікатів, засвідчених в місцевих органах самоврядування. Це дає фірмі право розпоряджатися спеціальним обладнанням і керувати збиральною технікою. Ще однією необхідною умовою для підрядника є наявність території, на якій планується здійснювати вивантаження сміття. Великі компанії іноді мають власним полігоном, проте такі зустрічаються вкрай рідко, а їхні послуги коштують на порядок дорожче, ніж у їхніх конкурентів. Цілком достатньо буде, якщо підрядник надасть договір з громадським полігоном і талони на ввезення сміття.

Вивіз сміття в КиєвіНадійний і відповідальний підрядник обов’язково враховує графік роботи клієнта. Враховуючи, що сучасні технології дозволяють вести будівельні роботи цілодобово, то і вивіз сміття може знадобитися постійно. Необхідно обумовити з підрядником ці нюанси для того, щоб бути впевненим — вивіз сміття буде наданий в повному обсязі і в будь-який час.

Дуже часто клінінгові компанії, що спеціалізуються на вивозі будівельного сміття, пропонують таку послугу, як прорахунок логістики — це дозволяє розрахувати, наскільки оптимально розташований полігон і правильно організовані транспортні маршрути.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Вивіз будівельного сміття, 10.0 out of 10 based on 1 rating

One thought on “Вивіз будівельного сміття

  1. Пережив вже не один ремонт, але такого сервісу як в Оптимі не зустрічав. Всі завдання виконані в строк, хоча після останньої перепланування квартири сміття було неймовірно багато. Зазвичай потрібно знайти бригаду вантажників, домовитися за самосвал, а найголовніше об’єднати все це докупи, що часто не так-то просто. З Оптима клінінг все зовсім по-іншому. Всього лише один дзвінок — і ніхто й не згадає, що пару годин тому десь було сміття. Ось це я розумію оперативність!

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>