У столиці звільняють голів райадміністрацій

Categories Новини
0

Зима цього сезону принесла Києву чимало проблем рясними снігопадами і ожеледицею. У деяких столичних районах прибирання снігу велася, м’яко кажучи неефективно, багато жителів і гостей Києва стверджують що, працівників комунального господарства на вулицях міста просто не видно. Багато киян самостійно розчищали підходи і під’їзди до своїх будинків, а також запасалися піском та іншими сипучими матеріалами, для боротьби з ожеледицею.

На подібну ситуацію оперативно відреагували в КМДА, реакцією було звільнення голів районних адміністрацій міста Києва, зокрема Голосіївської, Подільської та Святошинської. За запевненням першого заступника голови КМДА Олександра Мазурчака, нові керівники будуть призначені протягом двох тижнів. Але стане ефективніше забиратися сніг на вулицях столиці, велике питання.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
У столиці звільняють голів райадміністрацій, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>