У Києві знесли ресторан

Categories Новини
0

За рішенням прокуратури, в яку звернулися представники лісового господарства Києва, на підставі проведеної перевірки, був проведений демонтаж огорож і будівель ресторану, що надає послуги на відкритому повітрі. Представників і самих власників ресторану встановити не вдалося, відомо одне що з 2008 року на даній території, не далеко від Кільцевої дороги, незаконно функціонував комплекс, який надавав ресторанні послуги. Орієнтовна вартість території на якій розміщувався ресторан склала 5 млн. грн.

Слідства продовжується у встановленні осіб, які є власником даного об’єкта, у разі якщо власник буде встановлений, то йому загрожує досить значна сума штрафу, яка піде в бюджет міста Києва. Процес знесення тривав не довго, зруйновані огорожі вивозили, як будівельне сміття, а будови були доставлені на спеціальні штрафні майданчики.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
У Києві знесли ресторан, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>