Замовити чистку тентів і маркіз

Categories Новини
0

тенти чисткаКажуть, у природи немає поганої погоди. Це вірно. Особливо, якщо у вас є всі необхідні засоби захисту для зовнішніх фасадів, терас, відкритих майданчиків, приватних дворів. Мова піде про тентах і маркізах. Дані пристосування знайшли широке серед людей застосування завдяки своїй практичності і довголіттю.
Тент — це навісне пристосування, виготовлене з синтетичного або натурального полотнища, натягнуте на сталевий каркас. Тент покликаний захищати від вітряної погоди, спекотних променів сонця і дощів.
Не менш популярна навісна конструкція — це маркіз. Маркізи відрізняються від тентів тим, вся їх конструкція може збиратися і розбиратися. Вони необхідні для захисту вуличних об’єктів від несприятливих погодних умов. Маркізи діляться на пергольні, ліктьові, купольні та віконні. Маркізи дуже зручні в застосуванні, за умови належного догляду.
Як і тенти, так і маркізи мають вельми довгий термін служби - не менше п’яти років. Ось для цього і слід замовити чистку тентів і маркіз, щоб заощадити ваші кошти. Щоб зберегти первинний колір і властивості тканини, також варто замовити чистку тентів і маркіз. Зараз замовити чистку тентів і маркіз не складе труднощів.
Як можна замовити чистку тентів і маркіз і як вона здійснюється? У вас є вибір: або замовити чистку тентів і маркіз в клінінг — центрі, або спробувати здійснити цю процедуру своїми силами. Звичайно, самостійна чистка навісних споруд вимагає певних умінь і досвіду, до того ж є ризик зіпсувати полотнище або рухомі деталі споруд.
Якщо ви вирішили замовити чистку тентів і маркіз у професіоналів, виконання такої послуги залежить від ступеня забруднення тенту і маркіза. Спочатку проводиться тестування тканин і визначається характер і глибина забруднень, потім підбираються необхідні чистячі матеріали. Можна замовити чистку тентів і маркіз легкого ступеня. Це актуально, якщо бруд не надто в’їлася. Така чистка проводиться наприкінці світлового дня, бажано відсутність прямих сонячних променів, щоб уникнути вигоряння тканини. Також застосовується вода температурою 50 — 60 градусів, спеціально підібрані чистячі засоби і необхідний інвентар.
Якщо вам необхідно замовити чистку тентів і маркіз для більш складних забруднень — застосовується парогенератор та чистячі засоби органічного змісту, їх залишки видаляються водним пилососом. Все ретельно полоскати. У вартість послуги також входить транспортування, монтаж / демонтаж конструкцій.
Київ чистка тентівВи можете замовити чистку тентів і маркіз і нанесення водовідштовхувальним просочення, а також просочення проти вигоряння. Замовити чистку тентів і маркіз можна у зручний для вас час. Достатньо залишити заявку в офісі компанії або скористатися інтернет-формою необхідного ресурсу. Замовити чистку тентів і маркіз можна на вигідних умовах, особливо для корпоративних клієнтів є безліч програм, що дозволяють заощадити кошти.
Крім того, ви можете замовити чистку тентів і маркіз в будь-який район міста і не турбуватися за транспортування.
Не забувайте, що важливу роль при виборі клінінгової компанії є відгуки про неї і досвід роботи у сфері подібних послуг, роетому краще замовити чистку тентів і маркіз в клінінговому центрі з хорошою репутацією. Також можна замовити чистку тентів маркіз в період літніх акцій. Це обумовлено тим, що в теплу пору багато хто виїжджає у відпустку і попит на послугу падає. Завдяки цьому фактору, багато компаній можуть дозволити собі акції подібного роду. Тому вам варто замовити чистку тентів і маркіз влітку. Пам’ятайте — ця послуга допоможе вам зберегти ваш виріб.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>