Стан доріг Києва — катастрофічний

Categories Новини
0

Стан київських доріг вкрай незадовільний, а точніше критичне. Згідно з інформацією голови КМДА О.Попова, до весни 2013 року, пересуватися по дорогах столиці стане неможливо. На відновлювальні роботи по відновленню та приведення в належний якість дорожнього полотна буде потрібно кілька сотень мільйонів гривень.

Підтвердження слів голови КМДА, це регулярні аварії, пов’язані з поганою якістю доріг. Приміром аварія трапилася 30 січня 2013 в Голосіївському районі Києва. Вантажівка провалилася в асфальт і був паралізований, як виявилося якийсь час назад на даній ділянці проводилася заміна труб, після якої дорожнє покриття було відновлено неякісно. Хто винен і що робити — одвічне питання! До Вашої уваги фото з місця подій.

Хоча є і позитивні моменти, які можна відзначити, дороги які були побудовані до проведення чемпіонату Євро-2012, знаходяться в належному стані і прослужать мінімум 10 років. Але це лише мала частина дорожніх артерій столиці. З вище викладеного назріває питання — якщо в столиці настільки жахливі дороги, то що говорити про інших містах нашої країни?!

Новина підготовлена за матеріалами ЗМІ.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Стан доріг Києва - катастрофічний, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>