Промисловий альпінізм

Промисловий альпінізм в КиєвіБагатоповерхові будівлі — це уже зовсім не картинка з американського фільму, а звична справа для мешканців великих міст України. Інфраструктура таких міст розвивається в дуже швидкісному режимі, тому висотки стали просто необхідні. Вони дозволяють заощадити значні площі міського простору, при цьому нічого не втрачаючи у своїй робочої площі. З кожним роком багатоповерхівки стають більш зручними і ергономічними. Маючи на увазі те, що будівлі вимагають регулярного обслуговування, виникає цілком закономірне і логічне запитання: як знайти найбільш ефективний і безпечний спосіб догляду за фасадом будівлі? Відповідь на це питання існує - це промисловий альпінізм.

Клінінгові компанії, які відносно недавно з’явилися на українському ринку послуг, вже встигли завоювати величезну кількість клієнтів. Особливим попитом користуються послуги, які пов’язані з промисловим альпінізмом. Це й не дивно, так як очистити фасад багатоповерхового будинку без спеціальних навичок і будівельного обладнання неможливо і своїми силами тут вже точно не впоратися. У першу чергу, мова йде про безпеку. Перебуваючи на такій висоті, багато хто повністю втрачають над собою контроль, і навіть не виникає і думки про що-небудь іншому, як про повернення на тверду поверхню. Тому в сфері висотного клінінгу працюють тільки досвідчені професіонали, які не в перший раз працюють на висоті. Перш ніж приступити до роботи вони проходять медичний огляд і навчання, яке триває протягом усієї професійної діяльності. Постійні тренування дозволяють співробітникам клінінгових компаній завжди залишатися у формі і не втрачати навичок роботи, які пов’язані з промисловим альпінізмом. Важливу роль відіграє і обладнання, яке використовується у висотних роботах. Всі елементи, від невеликого карабіна до троса, пройшли контроль якості і ніколи не підведуть, що дозволяє знизити ризик до мінімуму. Найчастіше, на будівлях розміщені підсвічування, а також рекламні світлові конструкції — вони становлять особливу небезпеку. Проте це також не проблема для досвідчених співробітників клінінгових компаній, що займаються промисловим альпінізмом. На відміну від чищення фасаду, яка проводиться спеціальним обладнанням, такі елементи очищаються вручну, щоб не порушити електричну проводку.

Промисловий альпінізм КиївКлінінгові роботи з очищення фасадів висотних будівель проводяться в кілька етапів. По-перше, встановлюється обладнання для промислового альпінізму. На даху будівлі закріплюються канати для кріплення «кошика», а також страхувальні троси. По-друге, співробітники клінінгової компанії проводять ретельний аналіз очищуються. Такий підхід дозволяє забезпечити точний підбір миючих апаратів і чистячих засобів, тим самим виключаючи факт нанесення шкоди фасаду будівлі. По-третє відбувається безпосередньо очищення. Фасади будинків схильні до різних видів забруднень. Так як Україна знаходиться в помірно-континентальному кліматичному поясі, то будівлі витримують і лютий мороз, і нестерпну спеку, суховії і рясні опади. Також, міський зміг глибоко в’їдається в структуру фасаду. Однак, миючі та чистячі засоби, якими користуються професійні клінери, що працюють у сфері промислового альпінізму, позбавлять фасад Вашого будинку від всіх слідів зовнішньої дії.

Промисловий альпінізм — це єдиний ефективний спосіб підтримувати висотна будівля у відповідному вигляді. Як правило, в більшості висоток знаходяться офіси і представництва різних компаній і фірм, тому зовнішній вигляд будівлі має велике значення на загальне враження Ваших гостей. І цей фактор, напевно, буде Вам на користь

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Промисловий альпінізм, 10.0 out of 10 based on 1 rating

One thought on “Промисловий альпінізм

  1. Спеціально для тих, хто працює адміністраторами у висотках. Хочу поділитися позитивним досвідом і тим самим подякувати компанії Оптима клінінг. Ці хлопці знають свою справу. Всі роботи виконуються якісно, без зволікань. А найголовніше — не до чого причепитися! Жодної пилинки-смітинки не пропустити клінери Оптими. Продовжуйте в тому ж дусі!

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>