Професійний догляд за паркетом

Будь-яке приміщення виглядає респектабельно і благородно, якщо підлоги у ньому оброблені паркетом. Теплота і фактура натурального дерева, його довговічність і безпеку, а так само різноманітні способи укладання, що дозволяють створити фантазійні візерунки — все це робить паркет одним з найпопулярніших обробних матеріалів для підлоги.

Однак натуральне дерево досить капризно. Не варто забувати, що навіть після того, як його розпиляли на шматочки, поклали на підлогу і покрили лаком, в дереві не припиняються зміни — при неправильному догляді воно може зсихатися або гнити, в щілинах може накопичуватися пил і бруд. Саме тому якісний паркет вимагає особливих зусиль з догляду. Звичайно, можна сподіватися на власні сили. Однак краще, якщо його будуть здійснювати справжні професіонали, що володіють спеціальними знаннями, обладнанням і засобами по догляду за паркетом. Для такої роботи існують клінінгові компанії, в яких можна замовити догляд за паркетом.

Догляд за паркетом припускає два рівня складності — регулярне прибирання і генеральне прибирання. З регулярної прибиранням господар приміщення може впоратися самостійно — досить просто прибирати з поверхні паркету принесені з вулиці забруднення — бруд, пісок, пил. Якщо цього не робити, то шари цього бруду сприятимуть швидкому стирання верхнього шару дошки. Крім того, при вході в приміщення, оброблені паркетом, фахівці рекомендують класти спеціальний брудозахисний килимок, на якому буде залишатися основна маса бруду. Регулярність такого прибирання може бути різною — у приміщеннях з низьким рівнем навантаження досить забирати 2 рази на тиждень. Якщо прохідність в приміщенні середня, то мити підлоги необхідно через день. Ну а якщо через приміщення за день проходить багато людей, то прибирання потрібна щоденна.

Набагато складніше правильно організувати прибирання генеральну. Її регулярність так само залежить від ступеня навантаження на підлоги — від одного до п’яти-шести разів на рік. Генеральне прибирання паркету передбачає використання спеціальних засобів для чищення та інструментів. Якщо ви вирішили замовити прибирання паркету в клінінгової компанії, то необхідно звернути увагу на наступне:
- Інструменти для чищення паркету не повинні мати жорсткого ворсу, а так само сталевих крайок.
- Використовувати чистячі засоби на водній основі допустимо тільки в тому випадку, якщо паркет покритий лаком. Якщо ж дерево оброблено воском, то можна використовувати водну воскову емульсію.
- Для догляду за паркетом, покритим воском, найкращим чином підходять засоби, що містять природні або штучні розчинники.
- При збиранні підлоги необхідно ретельно контролювати кількість води — її надлишки можуть потрапити в щілини між дошками і привести до псування покриття.
- Лакований паркет потребує прибирання звичайним пилососом, а якщо проводиться вологе прибирання, то ганчірка повинна бути відтиснуті максимально сильно.
- Необхідно ретельно стежити за цілісністю лакованого покриття паркету та одразу ж оновлювати його при виникненні подряпин або потертостей.
Дотримання всіх цих правил вам гарантовано, якщо замовити догляд за паркетом у справжніх професіоналів.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Професійний догляд за паркетом, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>