Прибирання офісів і приміщень

Підтримання чистоти в офісних приміщеннях є дуже важливим завданням, оскільки ми проводимо там досить велику кількість часу, а чистота та затишок сприяють продуктивності в роботі кожного співробітника компанії. Наші фахівці професійно і швидко зможуть привести Ваші офісні приміщення в ідеальний порядок, незалежно від типу замовленого прибирання: післябудівеленьного, генерального або прибирання після корпоративів і вечірок.

Дуже важливо, щоб після урочистих заходів, конференцій і семінарів, які проводились в офісі, прибирання приміщень було непомітним для оточуючих. Ми підлаштовуємо графік роботи наших співробітників під необхідний для Вас час і з радістю готові надати свої послуги у вихідні дні, вранці перед початком робочого дня або навіть пізньої ночі.

http://ukr.optima-clean.com.ua/pribirannya-ofisiv/

Відмінною рисою нашої роботи в офісних приміщеннях є порядок і збереження робочих місць. Співробітники «Оптима Клінінг» не змушують після свого прибирання витрачати час для пошуку втрачених шнурів від комп’ютера, документів або інших матеріалів, життєво необхідних в робочому процесі. Все залишається на своїх місцях, а колектив компанії — замовника завжди залишається задоволеним виконаною роботою і поважним ставленням до своїх робочих місць. Ми вважаємо це основою клінігових робіт офісних приміщень.

Прибирання комерційних приміщень включає в себе комплекс заходів, але замовник сам може вибрати необхідні послуги із загального переліку:

видалення пилу зі стін, предметів інтер’єру, ламп, комп’ютерної та оргтехніки;
вологе прибирання підлоги;
мийка дзеркальних поверхонь;
миття вікон;
санітарно-гігієнічне прибирання туалетів;
хімічне чищення штор і жалюзі;
хімічне чищення або чищення м’яких меблів;
хімічне чищення або сухе видалення пилу з килимових покриттів;
хімічне чищення підлоги з каменю і плитки;
нанесення захисного покриття на тверді поверхні;
прибирання сходових клітин;
винос дрібного та великого пакувального сміття;
вивіз будівельного сміття;
інші необхідні роботи.
Все, що Вам необхідно зробити — це звернутися до наших менеджерів. Погодивши строки виконання робіт та їх обсяг, наша компанія виконає замовлення на високому професійному рівні, в критично стислий термін та за розумну ціну.

«Оптима Клінінг» — «Оптима» льне вирішення Ваших проблем.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Прибирання офісів і приміщень, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>