Прибирання в Києві

Прибирання в КиєвіУ ритмі життя мегаполісу все менше часу залишається на таку повсякденну річ, як прибирання. І все частіше доводиться вдаватися до компаній, які спеціалізуються на збиранні в Києві. Таких компаній ні багато ні мало — більше двохсот. Більш-менш професійні, вони формують ринок міста і думку кожного Киянина в цілому. Іноді сприйняття після «проробленої роботи» позитивне, але іноді і негативне. Наша порада — не варто судити про всіх клінінгових компаніях Києва по одній. Виберіть для себе найбільш прийнятні пропозиції!

Всі компанії, що займаються прибиранням в Києві, можна умовно розподілити на кілька категорій.

Клінінгові компанії, що спеціалізуються на збиранні торгово-розважальних центрів, банків, бізнес-центрів і т.д. У таких компаній багато клієнтів, гарне ім’я, відмінні рекомендації. Але, як правило, замовляючи таку компанію на разовий або дрібне замовлення (прибирання квартири, будинки, хімчистка і т.д.), в кращому випадку вони зможуть запропонувати Вам якесь шаблонне рішення і рівень якості наданих послуг не завжди буде задовільним. Адже генеральна або післябудівельне прибирання квартири або підтримання чистоти в торговому центрі — це абсолютно різні технології, підходи, миючі засоби та техніка для прибирання. Більш того, фахівці клінінгової компанії повинні мати професійні навички швидко оцінювати ситуацію і використовувати ті чи інші хімзасоби і технології збирання, що не завжди присутній у співробітників, що працюють на так званих «постійних» об’єктах. Звертаючись до таких компаній, обов’язково поцікавтеся про наявність в штаті співробітників «мобільної бригади», що спеціалізується на прибиранні житлових приміщень, хімчистці м’яких меблів або килимових покриттів.

Прибирання в Києві дешегоДосить широко в Києві представлені компанії, що займаються прибиранням квартир, будинків, невеликих офісів, хімчисткою підлогових покриттів і м’яких меблів. Такі компанії можна назвати самими «універсальними» компаніями по прибиранню в Києві. Так, можливо у них не таке брендове ім’я як у великих компаній і немає в штаті 200 співробітників, але зате кожна окрема бригада — це фахівці своєї справи, які зможуть впоратися з найскладнішими завданнями.

прибирання в Києві професіоналамиОдним з флагманів компаній по прибиранню приміщень і автомобілів, фасадів будівель та хімчистки покриттів є «Оптіма Клінінг». Понад п’ятдесят постійних клієнтів можуть позиціонувати «Оптиму Клінінг» як ефективне рішення самих складних і нерозв’язних завдань по прибиранню в Києві. Персонал компанії вже більше десяти років працює по вузькоспеціалізованим напрямками клінінгу, і досить успішно нарощує цінителів швидкої і якісного прибирання. Жоден з клієнтів за роки нашої роботи не залишився з сумнівним думкою щодо проведених робіт. Наші клієнти завжди отримують бажані результати!

Випадкові замовлення або довгострокові роботи однаково цінні для керівництва компанії. З рівним за значенням повагою підходить колектив клінінгової компанії до кожного питання, що не може не радувати, адже це саме те, чого так чекають замовники.

Через роки роботи, «Оптима Клінінг» може з гордістю оцінити роботу більше п’яти тисяч виконаних замовлень різної складності. Наша робота говорить за нас, наші вчинки і шанобливе ставлення до кожного клієнта змушують замислитися конкурентів.

Швидка, якісна і професійна прибирання в Києві і області — наші орієнтири при роботі з будь-якими замовленнями. Телефонуйте, ми допоможемо Вам позбутися від забруднень будь-якого рівня складності.

Прибрати приміщенняЩе одну нішу в клининге займають вузькопрофільні компанії, які спеціалізуються тільки на одному типі клінінгових послуг. Наприклад, займаються тільки хімчисткою або захистом і відновленням підлогових покриттів і т.д. Замовляючи у такій компанії їх «профільну» послугу можна бути впевненим в якості кінцевого результату. Але будьте пильні, якщо такі компанії починають пропонувати Вам додаткові супутні послуги. Адже немає жодних гарантій, що висококласний фахівець по хімчистці текстилю зможе так само добре впоратися з чищенням твердих підлогових покриттів. У цьому випадку постарайтеся утриматися від замовлень не основних типів послуг у таких компаній.

Ще один тип клінінгових компаній — це початківці фірми. З одного боку «молоду» компанію мало хто знає, вона ще не встигла себе зарекомендувати і це завжди великий ризик замовляти послуги у таких компаній, адже Ви не знаєте рівень професіоналізму співробітників такої компанії. Але з іншого боку такі фірми в більшості випадків зможуть запропонувати Вам відмінний сервіс, якісну роботу та лояльні ціни, оскільки молодий фірмі дуже важливо напрацювати постійну клієнтуру і вийти на гідний рівень серед конкурентів.

У будь-якому випадку вибір залишається за Вами. Але роблячи свій вибір, пам’ятайте, що якісний клінінг не може коштувати дешево, а також не забувайте поцікавитись у менеджерів компанії про виробника використовуваних миючих засобів і типі оборудованія.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Прибирання в Києві, 10.0 out of 10 based on 1 rating

2 Коментария у “Прибирання в Києві

 1. Виктор34 on

  З тих пір як переїхав до столиці, став відчувати гостру нестачу часу. Як казав Ілліч — працювати і так три рази. Взагалі i вихідних-то немає. Немає часу на себе, але ж треба ж і за житлом стежити. Порадився з такими ж роботягами як я, сказали, Оптима вирішить всі твої питання. Подзвонив — потрапив за адресою. Тепер живу в чистоті. Таке приємне відчуття — і не одружений і в хаті чисто. Завдяки Оптимі — це реальність! Спасибi!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Костя35 on

  Схожа історія — переїхали до Києва, я розриваюся, дружина теж. Навіть ще більше, адже на ній квартира. Намагаюся допомагати, але не моє це. Вирішив зробити їй подарунок — замовив клiнеров Оптiми. Самі пішли в кафе, повертаємося — а вдома ідеальна чистота. Вона мало свідомість не втратила. Тепер ми без Оптiми нікуди. Спасибі, все на рівні.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>