Прибирання приміщень

Прибирання приміщень у КиєвіЩо для вас являє собою прибирання приміщення? Прибирання приміщень, навіть звичайна планова, що припускає тільки видалення пилу і невеликих, не особливо складних забруднень, вимагає вагомих зусиль. Набагато складніше справа йде з прибиранням приміщень, «пережили» затоплення, пожежі, веселі свята, корпоративи. Усунення наслідків події в такому випадку вимагає титанічних зусиль і витрат від «потерпілої» сторони. Неважливо, якого саме плану виробляються витрати: чи доводиться господарям розлучатися зі своїми грошима або жертвувати дорогоцінним часом і далеко не нескінченними силами — прибирання приміщень все одно залишається актуальною проблемою, періодично хвилюючою як власників великих приміщень (офісів, торгових центрів, всіляких закладів та організацій) , так і просто господарів квартир (метраж яких, до речі, теж може бути цілком значним).

Нам відомі прибирання «про людське око», експрес-прибирання. Вони відбуваються перед приходом гостей. У даному випадку увага приділяється лише видимим зон приміщення. Такий прибирання, навіть якщо вона відбувається з певною періодичністю, явно не достатньо для підтримки чистоти в будинку чи офісі (і вже тим більше, в тих приміщеннях, де вимоги до неї особливо високі). Крім чисто естетичної функції, коли віддаляються пил і явні забруднення, а розкидані речі розставляються по місцях або ховаються в комоди, коробки та інші затишні місця, прибирання має на меті підтримку гігієни приміщень, утримання їх в рамках санітарних норм. Для вирішення цього завдання потрібна більш ретельна, генеральне прибирання. Ви, звичайно, можете сказати, що здійснюєте її раз у два-три тижні. У цей день з комори дістаються пилосос, швабра, відра, ганчірочки всіх видів і кращий друг хорошої господині — поліроль. Не варто спокушатися! Навіть якщо ви вбили цілий день (свій законний вихідний день!) На килими, підлоги і меблі, навіть якщо ввечері ви не можете розігнути спини, все одно, це була не більш ніж вдосконалена і кілька доповнена версія вже знайомої нам експрес-прибирання.

Генеральне прибирання навіть невеликого приміщення, такого як звичайна квартира — це завдання, практично непосильне для однієї людини, та ще й за один день. Адже вона передбачає процедури, які в більшості випадків звичайні господарі не здійснюють не те що раз на місяць, а може, і взагалі ніколи. Набір миючих і чистячих засобів, врешті-решт, техніку, яка потрібна для здійснення якісної та, що найголовніше, повного прибирання приміщення, в потрібному обсязі навряд чи можна виявити в арсеналі навіть самої охайної господині.

Клінінг приміщень у Києві

Здавалося б, це не так уже й важливо, якщо пилу і бруду не видно, можна вважати, що їх і немає, адже ніхто не буде розглядати приміщення під мікроскопом, а значить, звичайна прибирання цілком відповідає середньостатистичним потребам. Але це далеко не так. Звичайно, вимоги до чистоти в квартирі або офісі набагато нижчі, ніж в операційному кабінеті або лабораторії, але і тут якісна прибирання приміщення відіграє вкрай важливу роль. Не така страшна сама пил, як її мешканці. Пилові кліщі — мікроскопічні комахи, яких не побачиш неозброєним оком, тому що їх розміри не перевищують півміліметра. Вони чудово відчувають себе в наших «прибраних» квартирах, цілими колоніями заселяють наші улюблені подушечки й килимки, провокуючи алергічні прояви, а в найважчих випадках навіть астму. Особливо небезпечні ці комахи для дітей, які велику кількість часу проводять в приміщенні. Пилові кліщі люблять кімнатну температуру, вологість, але не люблять ретельного прибирання. Тепер вирішуйте самі, чи здатні Ви самостійно боротися з маленькими окупантами на ваших квадратних метрах або варто все ж періодично звертатися за допомогою до професіоналів в сфері послуг по прибиранню приміщень.

Ще один випадок, коли Вам точно не обійтися без послуг клінінгової компанії — розбитий ртутний термометр і будь-які інші небезпечні хімікати, які випадково могли потрапити у вашу квартиру або офіс. Тут повне прибирання приміщення не просто необхідна, а життєво важлива.

Замовити прибирання приміщень

Але навіть якщо абстрагуватися від усіх тих жахів, які таяться в запорошених кутах забруднених приміщень, є ще й немаловажна емоційна складова корисності прибирання. Безліч інформаційних порталів, підтверджує поліпшення фізичного і морального стану після прибирання приміщення. І це тільки доводить важливість даної сфери послуг.

Клінінгова компанія «Оптіма клінінг» рада запропонувати Вам затребувану послугу з прибирання приміщень в Києві. Ми дуже цінуємо наших клієнтів і піклуємося про те, щоб їх здоров’я і емоції не страждали від пилу і забруднень. Довірте нам прибирання в приміщеннях офісів або квартир, і наші кваліфіковані фахівці зроблять все, щоб забезпечити Вам максимальний комфорт. Вартість прибирання обговорюється індивідуально і залежить від площі приміщення і ступеня складності виконуваних робіт.

Не витрачайте вільний час на прибирання! Завдяки «Оптима Клінінг», прибирання перестане бути для Вас повинністю, а ввірене нам помщеніе засяє чистотою.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Прибирання приміщень, 10.0 out of 10 based on 3 ratings

6 Коментария у “Прибирання приміщень

 1. АХА Страхование Донецк on

  Дуже задоволені, дякую Оптимі Клінінг за працьовитість і відповідальність!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 2. Andrey29 on

  Після мого дня народження, який ми цього разу вирішили відзначити вдома, на цьому самому будинку практично живого місця не залишилося. Ніколи б не подумав, що дюжина людина може після себе залишити такий безлад. Квартира виглядала так, наче люди не святкувати прийшли, а розкидати по кімнатах їжу, речі, та й все що завгодно. Зайшовши вранці на кухню з дружиною жахнулися — чистого посуду не залишилося. Згадав про листівці у кишені «Оптима Клінінг» — будь-які види прибирання «. Подумали, а чому б і ні! І не пошкодували! Всі оперативно і якісно! Спасибо Оптимі за те, що полегшують життя! Найголовніше — дружина задоволена!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +2 (from 2 votes)
 3. Живу один. Робота з’їдає величезну кількість часу. Кілька разів пробував прибиратися в квартирі сам, однак, результатів це не приносило, тільки псував собі настрій. Як дізнався про існування клінінгових компаній, побродив по інтернету, за відгуками обрав Оптиму Клінінг. І не прогадав. Послуги на вищому рівні. Тепер не соромно і дівчину привести додому. Спасибі, хлопці!! Все супер!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 4. Andre QS on

  Нещодавно прикупив собі гараж, місце зручне, але гараж в такому занедбаному стані, дивитися страшно. Поглянувши на цей весь непотріб, на всю цю пил і бруд, зрозумів, що без допомоги мені ніяк не обійтися. Вирішив звернутися до клінінгову компанію. На Оптиму наткнувся в інтернеті, зателефонував, призначив час. Ось це оперативність! За кілька годин гараж був чистим, а весь непотріб вивезли. Роботою задоволений, був приємно здивований.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 5. Після проведеного мною корпоративу в одному з великих приміщень нашої будівлі, не було слів описати у що перетворилася це приміщення. Я думала, що проведення заходу найскладніша частина, однак, виявилося, що і прибирання вимагає набагато більше зусиль, ніж передбачалося. Своїми силами впоратися не вдалося, колега порадив Оптиму Клінінг. Співробітники компанії стали нашими рятівниками. Дуже швидко і якісно! Спасибі

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 6. Dima 111112 on

  Живу один. Робота з’їдає величезну кількість часу. Кілька разів пробував прибиратися в квартирі сам, однак, результатів це не приносило, тільки псував собі настрій. Як дізнався про існування клінінгових компаній, походив по інтернету, за відгуками вибрав Оптиму Клінінг. І не прогадав. Послуги на вищому рівні. Тепер не соромно і дівчину привести додому. Спасибі, хлопці!! Все супер!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>