Прибирання приміщень після потопу і пожежі

У вогні не згорить і у воді не потоне: прибирання приміщень після потопу і пожежі

            Прибирання, навіть звичайна планова, сама по собі — заняття непросте і для більшості людей неприємне. Що й казати про випадки, коли приводом для неї стає не раптовий порив перфекціонізму або очікуваний прихід гостей, а справжнє стихійне лихо: потоп або пожежа. Неважливо, самі ви спровокували апокаліпсис на своїх квадратних метрах чи це «подарунок» від дорогих сусідів, якщо лихо вже сталося, краще, що можна зробити — максимально швидко ліквідувати наслідки. Без допомоги професіоналів у таких випадках повне прибирання приміщення за короткі терміни нездійсненна, особливо якщо вона потрібна після потопу. Це складний, відповідальний процес. Він деколи небезпечний для здоров’я і вимагає володіння певними технологіями прибирання приміщень після потопу або пожежі. Не обійтися тут без професійних миючих засобів, звичайні в таких екстремальних умовах демонструють абсолютну неефективність, і устаткування серйозніше швабри та побутового пилососа. Але є цілий комплекс заходів, які господарі здатні здійснити ще до приїзду представників клінінгової компанії.

            Якщо квартира або офіс піддалися серйозному випробуванню вогнем, господарі отримують гору меблів і техніки, покритої кіптявою і реагентами, шкідливими для організму. Тому прибирання приміщення після пожежі проводиться в спеціальних засобах захисту. Наймати для неї необхідно професіоналів. Це самий дорогий і складний вид прибирання. Практично єдине дію, яка погорільці можуть виконати самі — провітрювання, але в’ївся в стіни запах гару все одно буде ще довго нагадувати про подію. Видалення кіптяви — основне завдання прибирання після пожежі. На шар сажі, яка є жировим покриттям, нормально не ляжуть ні фарба, ні штукатурка, ні шпалери.

            Той, кого хоч раз затоплювало або хто сам влаштовував потоп для сусідів знизу, знає, як складно ліквідувати наслідки побутового повені. Але значну частину прибирання приміщення після потопу, на відміну від пожежі, винуватці та жертви події (зазвичай страждають обидві сторони) можуть взяти на себе. У разі, коли мимовільним повелителем маленького моря стали Ви, насамперед необхідно оперативно провести витяжку води. Якщо її відносно небагато, можна впоратися самостійно. Якщо ні — викликати професіоналів зі спеціальним обладнанням. Потім необхідно просушити меблі та килимові покриття. Найважливіший етап і — просушування та обробка поверхонь, щоб уникнути появи неприємних запахів. Він нерозривно пов’язаний з процедурою дезодорування приміщення. Багато хто вважає, що можуть впоратися з цим самостійно, за допомогою освіжувачів повітря. Але це не так, адже спреї не впливають на утворення цвілі, а саме вона виділяє специфічний запах і шкідливі речовини. Фінальною стадією прибирання приміщення, як після пожежі, так і після потопу, є вивіз зіпсованої і реставрація уцілілої меблів і техніки.

            Клінінгова компанія «Оптима Клінінг» — один з лідерів галузі в місті Києві, готова максимально швидко здійснити повний спектр робіт, пов’язаних з прибиранням приміщень після потопу і пожежі, і подарувати своїм клієнтам максимально можливий комфорт. Вартість послуг розраховується індивідуально, в залежності від ступеня забруднення. Хоча хороший клінінг недешеве задоволення, «Оптима Клінінг» дотримується політики відповідності цін якості виконаної прибирання.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Прибирання приміщень після потопу і пожежі, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>