Прибирання після ремонту та будівництва

Покупка нової квартири і ремонт у ній, будівництво котеджу або просто зміна навколишнього інтер’єру — справи важливі і приємні, але разом з тим доставляють немало клопоту і віднімають масу часу, сил і пов’язані з масштабною прибиранням великої кількості сміття, що залишається після глобальних перетворень, здійснюваних у приміщенні. Звичайно більшість людей скажуть, що це «приємні клопоти», але на завершальному етапі робіт у Вас не залишається ні терпіння, ні витримки для задуманого. А разом з тим в кінці зіткнутися з важливою задачею — прибиранням після будівництва або ремонту, неважливо, капітальний він або косметичний, доведеться неодмінно. Брудні вікна, Післябудівельне сміття, величезна кількість бруду і пилу — ось далеко не остаточний перелік того, що чекає господарів під час прибирання після ремонту. Зайві витрати ніколи нікого не надихали, але в умовах сьогоднішнього дня економія фінансових ресурсів має першорядну значимість. Саме тому багато людей воліють самостійно здійснювати як ремонтні та будівельні роботи, так і прибирання приміщень після ремонту і будівництва. Але економію грошових коштів у такому випадку доводиться спокутувати тратою часу (зазвичай, це «убиті» вихідні) і сил, які б так придалися на роботі. Наслідком цього стає фізичне й емоційне виснаження, дратівливість і непроминальна втому. Через відсутність у більшості людей належного рівня кваліфікації, самостійні будівництво, ремонт та прибирання після них тривають набагато довше, ніж у випадку, коли ці процедури виконують професійні працівники будівельних і клінінгових компаній. На жаль, у свідомості багатьох наших співгромадян поки ще не сформоване розуміння того, що прибирання (в особливості, складна прибирання після будівництва та ремонту) це не просто «чорна» робота, що вимагає великих фізичних зусиль, але процес, який необхідно правильно організувати, розпланувати . Це кваліфікована праця, що припускає знання методів і технологій клінінгу, вміння розробити грамотну стратегію, забезпечити взаємодію між робітниками. Здійснити прибирання після ремонту та будівництва, не вдаючись до допомоги клінінгової компанії, досить складно ще й тому, що така робота вимагає наявності різних видів спеціальної техніки, великої кількості миючих засобів, які зустрінеш далеко не в кожному магазині, та й користуватися ними потрібно зі знанням справи. Невміле використання миючих і чистячих засобів може призвести до пошкодження делікатних поверхонь. Тоді гроші, зекономлені на прибирання після ремонту та будівництва, доведеться витратити на їх відновлення. У такому випадку час, витрачений на «самопальную» прибирання взагалі можна вважати втраченим, оскільки ніякого позитивного економічного ефекту підприємство не принесло.

Не витрачайте свої сили і час — довірте роботи по післябудівельного прибиранні (прибирання після ремонту) професіоналам, які в найкоротші терміни, зручний для Вас час і за прийнятною ціною приведуть будь-які типи приміщень в ідеальний порядок. Наші фахівці, які виконують свій фронт робіт, будуть раді зберегти Ваші нерви і залишити приємне відчуття спокою після ремонту.

Наша організація побудована таким чином, щоб кожен робітник з бригади фахівців, виконував суворо свій фронт робіт, виходячи з потреб замовника. Це дає гарантію ефективного виконання завдання і гнучкий підхід до кожного об’єкту прибирання.

З комплексу робіт, для прозорості дій наших співробітників на місцях, ми виділили основні моменти з прибирання після будівництва:
- Збір і винесення будівельного сміття;
- Первинне очищення приміщення від пилу;
- Проведення вологого прибирання приміщення (миття підлоги, очищення стін від пилу);
- Миття вікон (видалення захисної плівки, замазки, плям фарби);
- Ретельне миття підлог і плінтусів з видаленням слідів фарби, лаку, клею (використовуються спеціальні чистячі засоби і дискові машини);
- Вологе прибирання радіаторів, кондиціонерів, дверей;
- Очищення освітлювальної техніки, розеток, вимикачів;
- Миття санвузлів, раковин, ванних кімнат;
- Прибирання предметів інтер’єру, меблів, кухонного гарнітура;
- Остаточне миття підлоги з використанням професійної хімії;
- Інші необхідні види робіт.

Також, ми віддаємо собі звіт, що будівництво чи ремонт — заходи не з дешевих, і на остаточних етапах, як правило, у замовників вельми обмежений бюджет. Саме тому наші ціни на Післябудівельне прибирання або прибирання після ремонту є вельми демократичними і приємно здивують навіть найвимогливішого клієнта.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Прибирання після ремонту та будівництва, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>