Прибирання після ремонту — швидкий метод

Ремонт — це завжди грандіозна подія. Він дарує нове життя приміщенню і його мешканцям. Але неприємним побічним ефектом цього процесу переродження квартири або офісу є прибирання, необхідна після будь-якого ремонту. Завершивши всі ремонтні роботи, вийшовши на фінішну пряму, Ви, напевно, захочете наблизити момент, коли нарешті можна буде насолодитися отриманими результатами. Час прибирання після ремонту завжди хочеться звести до мінімуму, здійснити її швидким методом з мінімальними витратами сил і засобів.

Прибирання після ремонту, далеко не швидка справа, скажете Ви, і будете праві. Особливо, якщо таку прибирання спробувати здійснити самостійно. Це істотно заощадить гроші, оскільки вартість прибирання після ремонту відчутно відрізняється від ціни звичайної «планової» прибирання. Але перш ніж, зв’язатися з таким масштабним фронтом робіт, добре обдумайте все і тверезо оціните свої можливості. Порівняйте їх з площею приміщення, яке вимагає прибирання після ремонту. Оцініть ступінь забруднень. Підрахуйте кількість будівельного сміття, який необхідно вивезти в процесі прибирання. Крім того, не забудьте врахувати час, на цю прибирання витрачений. Швидше за все, після цих додавання, віднімання та конвертації, Ви все ж прийдете до висновку, що послуги спеціалізованої компанії мають ряд переваг перед спробами самостійно швидко очистити «авгієві стайні». І тому здійснити прибирання після ремонту чужими і, що важливо, кваліфікованими руками набагато переважніше. Тим більше, Ви самі навряд чи володієте методами швидкого усунення післяремонтних забруднень, а технологічні можливості клінінгових компаній у цій сфері на даний момент вже доросли до небувалих раніше висот. За допомогою даних технологій, прибирання, здійснювана після ремонту, набуває принципово новий, якісно інший вид і вимагає набагато менше часу. У порівняльній схемою, прибирання виробничих масштабів ще десять років тому займала близько тижня. В сьогоднішніх реаліях з тими ж потужностями і площею необхідною прибирання, вона займає не більше двох — трьох календарних днів. Природно, дані розрахунки приблизні. Названі терміни реальні тільки в тому випадку, коли роботу з прибирання після ремонту здійснюють кваліфіковані фахівці з хорошим досвідом. Але навіть тут можливі деякі відхилення, так як на швидкість виконання замовлення, крім професіоналізму, впливає маса чинників різної значущості.

Безумовно, жодна поважаюча себе компанія в сфері клінінгових послуг або будівельна фірма, яка забезпечує повний спектр послуг («ремонт під ключ»), не розповість Вам технологію реалізації швидкого прибирання після ремонту. Тим більше, єдиного і єдиного методу не існує, оскільки немає можливості врахувати всі значущі моменти роботи, не виробляючи огляду приміщення, яке необхідно привести в належний вигляд. Кожна компанія на підставі власного досвіду і врахування всіх значущих у кожному конкретному випадку факторів виробляє свою стратегію швидкого і ефективного виконання отриманого замовлення. Секрет швидкого усунення забруднень після ремонту полягає в грамотному розподілі робочих ресурсів. У прибиранні після ремонту, необхідно мати плановий підхід. Розподіл повноважень кожного співробітника або члена сім’ї, якщо ви все ж зважилися здійснити прибирання після ремонту своїми силами, допоможе Вам у цьому. Для прикладу можна скласти нескладну і, тим не менш, досить ефективну схему розподілу робіт, яка виглядає наступним чином: перша група фахівців займається формуванням окремих пакетів з великим і дрібним будівельним сміттям. Друга — бере на себе обов’язки по вивезенню сміття. Третя група здійснює підготовчі роботи перед безпосередньою прибиранням приміщення після ремонту. Учасники четвертої групи займаються ретельної вологим прибиранням. Остання ж група надає остаточного вигляду замовлення, займається видаленням пилу і поліровкою найбільш забруднених або пошкоджених під час ремонту в результаті необережності поверхонь.

Розподіл повноважень у прибиранні після ремонту показано умовно, але дивлячись на приклад, Ви зможете написати своє технічне завдання, де сформуєте індивідуальний фронт робіт для кожного активного учасника прибирання, щоб спрвіться із завданням швидко.

Якщо все ж, закінчивши ремонт, Ви не відчуваєте в собі сил самостійно прибратися у відремонтованому приміщенні і на прилеглих територіях, які, напевно теж будуть забруднені, не біда. Професійна клінінгова компанія «Оптима Клінінг» має багаторічний багатий досвід виконання подібних замовлень і з радістю візьметься швидко, якісно і за цілком демократичною ціною очистити Ваше приміщення від слідів ремонту, звільнивши Вас самих від непотрібних проблем. Ми гарантуємо високу кваліфікацію наших працівників. За роки існування фахівці «Оптима Клінінг» виробили свої ефективні і швидкі методи боротьби з Післябудівельне сміттям і забрудненнями. Використовуйте час і сили раціонально, а ми подбаємо про чистоту.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Прибирання після ремонту - швидкий метод, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>