Прибирання після конференцій

Конференції — один з найпоширеніших видів корпоративних і наукових нарад. На конференціях зустрічаються впливові люди, які володіють унікальними знаннями в певній галузі, щоб поділитися своїм досвідом один з одним і поліпшити існуючі напрацювання. Конференція — справа дуже важлива, тому організатори підходять до підготовки конференцій з великою відповідальністю. Основне завдання організатора заходу такого масштабу підібрати відповідне приміщення. Як правило, однієї кімнати для такої події недостатньо. Конференції проходять в кількох залах, плюс до всього ще потрібні технічні площі, такі як кухня і їдальня, де запрошені гості можу перекусити і випити кави, кімнати для відпочинку, куріння. Організувати все це не так просто. А після завершення заходу, коли всі гості роз’їхалися, організатори залишаються наодинці з великим і брудним приміщенням. По-іншому бути не може, коли в одному місці збирається велике скупчення людей. І в цей самий момент гостро стає питання: «Як привести приміщення в початковий стан?». Прибирання після конференцій — головний біль усіх організаторів.

Але рішення знайти можна. Відповідь на це питання лежить на поверхні. Клінінгові компанії, спеціально для таких випадків, розробили послугу «Прибирання після конференцій». Все, що Вам потрібно зробити — це набрати номер клінінгової компанії, поспілкуватися з менеджером, домовитися про умови роботи, і … «Справа в капелюсі»! Всім іншим займуться справжні професіонали в області клінінгу. Компанії, які надають клінінгові послуги працюють цілодобово, тому виїзд співробітників на об’єкт може бути здійснений у будь-який зручний для Вас час.

Послуга «Прибирання після конференцій» включає в себе найрізноманітніші види прибирання. У першу чергу, клінери займаються зборкою сміття. Всі відходи вивозяться на спеціалізовані звалища. На другому етапі збирання відбувається генеральна зачистка всіх приміщень і залів, задіяних у конференції. Ретельному прибиранню піддається кухня. Клінери вимиють всю брудний посуд, очистять від жиру всю кухонне начиння і прилади, відчистять і відполірую всі поверхні, включаючи підлоги. Дуже ретельно, під час прибирання після конференцій, миються санітарні вузли, так як саме там збирається величезна кількість небезпечних для людини бактерій і мікроорганізмів. В основних залах співробітники клінінгової компанії розставляють меблі, залежно від побажання замовника, також вимиють підлогу, а якщо він покритий, наприклад ковроліном, то клінери вироблять і його очищення. При сильному забрудненні килимових покриттів і м’яких меблів, клінери можуть провести повноцінну хімчистку таких виробів. Також у послугу «Прибирання після конференцій» входить повне усунення пилу. Від досвідченого погляду майстрів клінінгу не втече жодна порошинка навіть на таких елементах декору як люстри, світильники, картини тощо. При необхідності, професіонали клінінгу охоче займуться мийкою віконних блоків. Не турбуйтеся, якщо неакуратний гість залишив жирну пляму на шторі — для професіоналів клінінгу це суща дрібниця, який буде усунутий за кілька хвилин. Додаткові послуги також можуть бути включені в список виконуваних клінінгових робіт, все що потрібно від Вас — всього лише сказати менеджеру клінінгової компанії про те, чого Ви очікуєте від прибирання після конференцій.

Замовляючи послугу «Прибирання після конференцій», Ви зі стовідсотковою впевненістю можете розраховувати на те, що Ваш конференц-зал після заходу буде сяяти чистотою. Клінінгові компанії — це Ваш надійний помічник у прибиранні різних приміщень, не тільки залів для конференцій, майстри клінінгу впораються з будь-яким ступенем забруднень.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Прибирання після конференцій, 10.0 out of 10 based on 1 rating

One thought on “Прибирання після конференцій

 1. Александр on

  Працюю в університеті викладачем, ось вже не думав що робота мене пов’яже з прибиранням. Так-так, саме з прибиранням! Старший викладач історії, і став технічкою. Як відповідальному співробітнику доручили проведення конференції. Ніколи не думав, що потрібно так багато всього продумати, в тому числі і прибирання. Актовий зал після конференції виглядав як Колізей після бою гладіаторів. А терміни піджимають. Знайомий працює в Оптимі. Сказав, що це робота саме для них. І так я переконався на своєму досвіді, що оптима знає свою справу. Тепер завжди готовий провести хоч симпозіум, хоч конференцію.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>