Прибирання після будівництва

Прибирання після будівництва КиївБудівництво — це процес довгий, трудомісткий і глобальний. Незалежно від того, чи будується житловий багатоквартирний будинок, заміський приватний котедж або солідний офіс, в будівництво завжди вкладається максимально багато сил і засобів. І коли, нарешті, основні роботи закінчені і приходить час зайнятися обробкою внутрішніх приміщень, варто на хвилину зупинитися й озирнутися навколо. Що залишається після будівельників на майданчику і всередині нового об’єкта? Гори будівельного сміття, цементний пил, патьоки і плями фарби. Позбавитися від всього цього деколи здається нереальним — і якщо внутрішні приміщення ще більш-менш вичищаються перед оздоблювальними роботами, то двір часто так і залишається заваленим сміттям на невизначений термін.

Як же вирішити проблему післябудівельного прибирання так, щоб цей процес не виявився ще більш трудомістким, ніж саме будівництво? Вихід один — запросити співробітників клінінгової компанії, в перелік послуг якої входить прибирання після будівництва або ремонту. Спеціально навчені висококваліфіковані фахівці швидко і якісно приберуть всі сліди будівництва не тільки всередині будівлі, але і на прилеглій території.

Прибрати після будівництва в КиєвіСамо собою діяльність таких компаній із замовником будується з декількох етапів. Для початку замовник формує заявку на збиральні послуги, переважно з поданням планування приміщення і території. Після цього на місце виїжджають фахівці, які оцінять обсяг майбутньої діяльності — на основі цих даних буде розрахована вартість послуг і передбачувані терміни виконання замовлення. Із замовником укладається договір, після чого фахівці приступають до збирання. Зазвичай виконання замовлення займає один-два робочих дні, після чого об’єкт здають замовнику.

Вибираючи клінінгову компанію для проведення післябудівельного прибирання, варто переконатися в наявності у її співробітників відповідного досвіду. Все-таки такий вид робіт значно відрізняється від звичайної генерального прибирання масштабом і складністю. Усі співробітники повинні бути оснащені відповідним обладнанням та спеціальними миючими засобами. Краще, якщо останні будуть екологічно чистими і біологічно руйнуватися — тоді не доведеться кілька днів вивітрювати стійкий хімічний запах з приміщення.

Зазвичай прибирання після будівництва або ремонту проводиться в кілька етапів. Починається все з вивезення великого будівельного сміття і підготовки поверхонь до очищення. З них віддаляється захисна плівка, счищаются плями фарби, залишки герметика та інші забруднення. На наступному етапі проводиться ретельне очищення підлог, миття вікон і жалюзі, очищення всіх поверхонь, очищення та дезінфекція санвузлів. Завершальним етапом є обов’язкова сухе чищення поверхонь, а так само, якщо це передбачено договором — прибирання прилеглої території.

Прибирання після будівництва в Києві

Особливість післябудівельного і післяремонтне прибирання така, що після закінчення будівельних робіт в повітрі знаходиться велика кількість завислого пилу. Поступово осідаючи, вона через кілька днів може звести практично до нуля всі результати збирання. Щоб добитися максимального результату, фахівці радять проводити Прибирання після будівництва в два етапи з перервою в два-три дні.

Прибирання після будівництва або ремонту є однією з найважливіших умов введення будівлі в експлуатацію, тому довіряти її варто тільки найбільш досвідченим компаніям, що добре зарекомендували себе на ринку клінінгових послуг. Тільки в цьому випадку нова будівля або будинок після капітального ремонту буде радувати своїх господарів ідеальною чистотою і свіжим ремонтом.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Прибирання після будівництва, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>