Прибирання двору в Києві

З ряду додаткових послуг нашої компанії, є й індивідуальні побажання клієнтів. Серед таких побажань, прибирання двору — найбільш популярний замовлення. Послуги з прибирання двору приватного будинку, багатоповерхівки або комерційного підприємства — мають суттєві відмінності в переліку робіт. Так, наприклад в прибирання двору приватного будинку включена поверхнева очистка від сміття зазначеної території, очищення тротуарів і доріг з асфальтним покриттям (або покриттям у вигляді тротуарної плитки), спустошення сміттєвих бачків і вивіз накопиченого сміття.

Прибирання двору житлової багатоповерхівки, істотно відрізняється від прибирання двору приватної власності. Як правило у дворах висоток розташовуються паркінги, дитячі майданчики, тенісні корти або велику кількість озеленення. Для більш детального технічного завдання, необхідно врахувати всі вищеперелічені пункти та закріпити за кожним з них відповідного фахівця.

Прибирання двору в організації або представництві. Особливістю даного спектру робіт, як правило служить ретельне очищення тротуарної плитки від різних забруднювачів: цвілі, бур’янів, цементу або льоду. Очищення проводиться, як вручну, так і за допомогою миючих машин. Після чого бажано провести обробку поверхні спеціалізованими засобами і застосування захисних методів для необхідної області від первинного і вторіченого вицвітання.

Відмінність технічних завдань в залежності від фронту робіт, залежить також і від пори року. Восени послуга «Прибирання двору в Києві», передбачає прибирання листя. В той час, як взимку — прибирання снігу. Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть Вам у вирішенні даного питання з максимально доступними цінами та максимально короткими термінами. А найголовніше — плаваючий графік роботи здатний задовольнити будь-який ритм життя замовника, без відволікання його (компанії або приватної особи) від важливих справ.

Прибирання у дворі — є необхідна стаття видатків кожної поважаючої себе компанії або мешканців будинку. Без проведення необхідних очисток території, зовнішній вигляд двору з кожним роком приходить все більше в непривабливе стан. Дбайте про добробут Вашого двору, адже це зовнішній стан справ Вашого колективу.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Прибирання двору в Києві, 10.0 out of 10 based on 1 rating

3 Коментария у “Прибирання двору в Києві

 1. Влітку живемо в передмісті Києва, а взимку перебираємось в квартиру. І щовесни стикаємося з проблемою брудного двору. Раніше мучилися самі, а тепер вільного часу стало ще менше. Помітили, що сусіди наймають бригаду прибиральників. Вирішили самі спробувати. І не пошкодували. Прибирання двору в Києві — відмінна послуга від Оптими. Спасибі!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. А ми не живемо в передмісті, але є дача. Іноді виїжджаємо туди відпочити, провести час з друзями, шашлики всі справи. І перед кожною поїздкою, за день, замовляємо у Оптими послугу «прибирання двору в Києві». Завжди все якісно, швидко нарікань і претензій немає, тільки слова подяки, за те, що так відповідально ставляться до роботи.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. Так, все супер! Приємно, коли приїжджаєш за місто і ти дійсно відпочиваєш, а не починаєш возитися з прибиранням двору. Просто робиш один телефонний дзвінок, і години через три двір в ідеальному стані, а якщо є додаткові потреби, то хлопці з Оптими ніколи не відмовлять, і виконають будь-які прохання, зрозуміло, щодо прибирання.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>