Плаття на прокат в Києві!

Categories Новини
0

У Києві відкрився вельми оригінальний сервіс, який дозволяє орендувати на різні проміжки часу вподобане Вам сукню. Дивиною сервісу є те, що для оренди будуть доступні не тільки весільні та вечірні сукні, але і моделі суконь застосовувані для повсякденного носіння. Тепер будь-яка модниця, може міняти сукні щодня і бути завжди в новинці, яка буде відповідати сучасним модним трендам.

Багато популярні особистості у Києві, із захопленням відгукнулися про новий сервіс, нарікаючи на те, що іноді буває просто терміново необхідно знайти особливе сукні на один раз. Зручний сервіс оренди суконь — кліпмейкер, а також художникам по костюмах, які можуть успішно використовувати вельми солідну, регулярно поповнюється, базу суконь у своїх роботах.

Колекція моделей суконь, регулярно поповнюється з різних джерел, наприклад доступна можливість будь приватній особі здати свій елемент гардеробу в прокат. Сервіс замовлення доступний через мережу інтернет, зокрема активно поширюється через соціальні мережі. Назва сервісу Oh my look!.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Плаття на прокат в Києві!, 8.5 out of 10 based on 2 ratings

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>