Післябудівельне прибирання

Прибирання після будівництва. Де не варто «включати самоделкина»

Прибирання після будівництваУ багатьох стародавніх міфах розповідається про те, як поступово з хаосу з’являвся космос, тобто порядок. Щось подібне являє собою будь-який класичний капітальний або косметичний ремонт. Особливо помітним схожість цих процесів стає, якщо в будівлі проводилася перепланування, що-небудь добудовувати, перебудовувати. З одного боку, удосконалене приміщення знаходить нове життя. З іншого, як і всяке життя, ця з’являється у важких муках післябудівельного прибирання, під товстого шару будівельного пилу та не піддаються відмиванню розлучень і плям.

Знаючі люди кажуть, що ремонт, так само як і прибирання після нього, не можна закінчити, їх можна тільки призупинити на час. На жаль, це правда. Багато, що пройшли через жахливе слово «ремонт» або ще гірше «будівництво», розуміють значення настільки побитою істини. В ідеальному варіанті всю чорнову роботу бере на себе спеціалізована будівельна компанія, а ви несете тільки вантаж фінансових зобов’язань. Але таке вдалий збіг обставин відбувається далеко не суцільно й поруч. Найчастіше збирання і вивезення Післябудівельне сміття господарі відремонтованих та збудованих приміщень виконують власними руками в силу обмеженого запасу фінансових коштів. Хоча, перш ніж економити на додаткових послугах будівельної або клінінгової компанії, тричі серйозно задумайтеся. Люди, що звикли конвертувати свій час в гроші, швидко усвідомлюють, що зусилля і нерви, витрачені на безуспішні спроби здійснити Прибирання після будівництва своїми силами і підручними засобами, на ділі обходяться дорожче, ніж виклик професіонала. Потрібно також враховувати, що під час «самопальної» прибирання ви ризикуєте пошкодити делікатні поверхні: паркет, ламінат, поліровані елементи декору та предмети інтер’єру. Післябудівельне пил відрізняється від звичайної за текстурою. Вона тверда, абразивна, легко залишає помітні подряпини. Повторна шліфовка поверхонь — це послуга платна. І обійдеться вона навряд чи дешевше, ніж професійна післябудівельне прибирання. Так що не женіться за уявною вигодою і дозвольте фахівцям виконати повний комплекс будівельних та Післябудівельне робіт, в тому числі прибирання.

Прибирання після будівництва в Києві

Часто трапляється, що будівельні та ремонтні роботи здійснюються господарями самостійно. Довгі дні ремонту добігають кінця. Фізичний стан після закінчення важких робіт — залишає бажати кращого. М’язи, спина і настрій під кінець своїх можливостей. І начебто, все це повинні компенсувати радість, моральне задоволення від подолання такого масиву робіт. Але! Попереду ще післябудівельне прибирання. Як змусити себе зробити ривок, встати і ретельно очистити квартиру, будинок або офісне приміщення? Які миючі засоби використовувати для боротьби з Післябудівельне забрудненнями на різних поверхнях? Куди вивозити Післябудівельне сміття? І звідки взяти сили на подолання ще одного перешкоди в досягненні чистоти і порядку?

Нюанси післябудівельного прибирання обумовлені видами робіт, вироблених в приміщенні. Але завжди така прибирання передбачає роботу з різними поверхнями і видами забруднень. Потрібно відтерти сліди фарби від підвіконня, клей від паркету або вимити «вміло» зацементовані в підлогу водостічні труби. Чим довше ми думаємо над ситуацією, що склалася, тим більше нас охоплює паніка. Фронт робіт неухильно зростає. Одним словом, є ймовірність, що післябудівельне прибирання зажадає стільки ж сил, скільки і сам ремонт. Що явно не вселяє радості.

Прибирання після будівництва та ремонту в КиєвіДовірте Післябудівельне прибирання професіоналам. Вони знають як зберегти Ваші дорогоцінні час і капіталовкладення, зроблені в ремонт. Якісно і швидко — ці два поняття зустрічаються тільки там, де роботу довірили професіоналу. Прибирання, здійснена кваліфікованими особами, збереже і примножить радість після закінчення будівництва, а не залишить осад невдоволення і втоми. Дайте собі можливість відчути задоволення від власних досягнень. Побережіть нерви для інших потрясінь — Прибирання після будівництва залиште професіоналам.

Наша компанія «Оптима Клінінг» рада організувати саму якісне прибирання і позбавити Вас від Післябудівельне сміття за короткий термін. Звертайтеся, нехай ваші Післябудівельне емоції будуть виключно позитивними.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Післябудівельне прибирання, 10.0 out of 10 based on 1 rating

7 Коментария у “Післябудівельне прибирання

 1. Ремонт закінчили будинку. Розрахувалися з будівельною бригадою. Фух! Думали все. Виявилося, все не так просто. Ремонт ремонтом, але скільки ж бруду позалишалося. З чоловіком постійно на роботі, після якої займатися прибиранням немає ні сил не часу. хотіли найняти когось для цієї мети. Але якось страшнувато кликати кого-попало. Вийшли на Оптиму — все офіційно. Замовили післябудівельне прибирання. Задоволені ми залишилися — ідеальна чистота. Вже замислюємося про нові послуги.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Та да. Хлопці працюють добре. Та й їм цілком можна довіряти. Спокійно зможете залишати ключі і ні про що не турбуватися. Це супер. Зручно. Зустрівся, пішов займатися своїми справами, а після повернення тебе вже чекає найчистіше приміщення. І Післябудівельне прибирання, та інші види послуг — все на гідному рівні. Користуюся завжди.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. Є така справа. А мене наприклад радує, таке прибирання після не б’є по кишені. Так іноді замислюєшся, за той час прибирання, можна грошенят реально більше заробити ніж паритися і прибирати самому. Дякуємо за вашу працю

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 4. Післябудівельне прибирання завжди займає багато часу. Ми займаємося ремонтами, я всім цим ділом сам заправляю. Робимо всю роботу під ключ. Але гірше ніж прибирання, діла як на мене знайти. Краще вже цеглу класти. І на останніх наших об’єктах ми замовляємо Оптиму. Просто на відмінно. І не дорого, і морочитися не треба взагалі. І клієнти завжди залишаються задоволені.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 5. Закінчили нещодавно ремонт з чоловіком, все добре, нарешті, я б сказала. Будівельники залишили після себе купи пилу та сміття. Ну а як без цього. Спочатку думала впораюся сама, але провозившись близько двох годин з нульовим результатом, зрозуміла, що це нереально багато роботи. Прибирання після будівництва, справа непроста. Чоловік вирішив подзвонити в Оптиму. Приїхали хлопці і за кілька годин колективної роботи, квартира наша засяяла новим світлом, спасибо оптима!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 6. Прочитавши те, що написано вище, можу сказати тільки одне, що прибирання після будівництва справа дуже занудне. Тому, завдяки таким компаніям як Оптима клінінг, наше життя стає набагато легше. Адже не кожен місяць ми робимо ремонт, тому, на мій погляд, кожен може собі дозволити скористатися послугами Оптими. А роботі клінерів ніяких претензій немає. Швидко і якісно.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 7. А я, після того як замовила у Оптими прибирання після будівництва, не можу вже відмовитися від клінінгу. Почала замовляти прибирання квартири. Настільки зручно, не потрібно тепер витрачати вихідний на прибирання. Працюють хлопці на відмінно, все супер! Спасибі Оптимі. Вам можна довіряти.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>