Оптима Клінінг

Клінінг компанія, КиївПротягом довго часу компанія «Оптима Клінінг» здійснює професійне комплексне прибирання приміщень будь-якого типу складності і рівня забрудненості. Напрацьовуючи методи і форми роботи по самим різним випадкам, ми з гордістю можемо сказати, що в достатній мірі володіємо досвідом для індивідуального підходу до кожного клієнта. Наш підхід до роботи поєднує найвищі стандарти в сфері клінінгу із забезпеченням найбільш вигідного та економічно ефективного для Вас варіанта прибирання.

Висококваліфіковані співробітники «Оптими» мають багаторічний досвід роботи у сфері обслуговування і прибирання житлових, комерційних приміщень. Вони точно знають, який рівень сервісу Ви очікуєте, які основні критерії оцінки виконаної роботи необхідно надати і які терміни реалізації завдання найбільш прийнятні для замовника.

За тривалий відрізок роботи, ми отримали понад півтори тисячі позитивних відгуків від партнерів та клієнтів. Більше ста організацій висловили свою подяку за відповідальне виконання роботи співробітниками клінінгової компанії. Більше п’ятдесяти компаній заявили про постійне співробітництво з «Оптима Клінінг»!

Ми з радістю приймемо Вас в ряди постійних клєнтів однієї з провідних клінінгових компаній м. Києва!

Клінінг у КиєвіКомпанія «Оптіма Клінінг» одна з небагатьох готова надати своїм дорогим клієнтам найширший спектр клінінгових послуг. Велика частина наших клієнтів, вже не можуть обійтися без «клінінгова швидкої допомоги». Послуг дуже багато, тому Ви обов’язково знайдете те, що Вам потрібно.

Компанія «Оптіма Клінінг» робить все можливе, щоб бути максимально зручною для будь-якого замовника. Тому з недавнього часу набуло чинності зміна в статуті роботи компанії. Тепер клінінгові послуги надаються цілодобово. Для тих, хто дорого оцінює свій час, таке нововведення стало справжньою «парочкою-виручалочкою». Прибирання можна виконувати у поза робочий час. А це, у свою чергу, означає, що процес клінінгу займатиме менше часу у співробітників клінінгової компанії, а також прибирання нікому не доставить незручностей. Такий підхід забезпечує ще більшу швидкість і ефективність роботи. Наприклад, це дуже зручно, якщо Ви хочете замовити прибирання офісу, але в звичайний робочий час зробити це не надається можливості, так як дуже багато співробітників і гостей постійно знаходяться в офісі. Звичайно, працівники клінінгової компанії здатні прибирати і за таких обставин, але це не зовсім етично стосовно офісним співробітникам і гостям. Також тепер стало ще зручніше користуватися такими видами послуг як «прибирання після свята», «прибирання після заходу» та іншими. Тепер не має значення у скільки закінчиться Ваш захід. І щоб навести повний порядок в орендованому приміщенні, не доведеться чекати ранку наступного дня. Всі роботи проводитимуться безпосередньо після закінчення торжества.

Компанія клінінгова в КиєвіТакож компанія «Оптіма Клінінг» завжди готова йти на зустріч своїм клієнтам. Під час оформлення замовлення, Ви можете уточнити які саме послуги Ви хочете отримати від компанії. Ви цілком можете виключити деякі види робіт з основного списку, а ті які Вам необхідні додати. Також, за Вашим бажанням, можна скомбінувати кілька видів послуг у одну для того, щоб виконати більш об’ємну роботу. Все це стає можливим завдяки гнучкості надаваних послуг. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок

На озброєнні компанії «Оптима Клінінг» знаходиться тільки найновіше клінінгові обладнання. Воно набувається досвідченими співробітниками компанії, які вже не перший рік займаються цією сферою професійної діяльності. Вони регулярно відвідують спеціальні тематичні виставки, на яких представлені новинки очисної техніки. Там можна дізнатися всі технічні характеристики продукції і випробувати її в справі. Після цього співробітники клінінгові можуть прийняти правильне рішення і вибрати найефективнішу і безпечну техніку. Те ж стосується і миючих і чистячих засобів. Всі засоби проходять ретельний контроль якості, перш ніж потрапити до Вас в квартиру або офіс. Перш за все, це контроль, який забезпечує повну безпеку при використанні. Всі кошти екологічно чисті і не шкідливі для людини, не викликають алергічних реакцій. Тому застосовувати їх можна навіть в дитячій кімнаті. І звичайно ж, всі кошти, які були відібрані професіоналами клінінгу, є дуже ефективними. Вони легко справляються з будь-якими видами забруднень. Завдяки своїм хімічним властивостям, миючі засоби здатні проникати глибоко в структуру поверхні, що очищається і виводити пил і бруд, навіть яка в’їдається протягом декількох років експлуатації.

«Оптіма Клінінг» — це компанія, яка завжди стоїть на сторожі чистоти Вашого життя.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Оптима Клінінг, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

5 Коментария у “Оптима Клінінг

 1. Зовсім недавно зважилася і спробувала скористатися послугами компанії «Оптима Клінінг». Змусив мене це зробити несподіваний приїзд батьків чоловіка. Вони вирішили заявитися до нас в гості ще й серед тижня. Природно, вдома — бардак, гори посуду, я на роботі, чоловік теж. На очі потрапило оголошення «Оптіма Клінінг». Ну що, думаю, ризикну. Подзвонила, розповіла про проблему. Вирвалася в перебігу робочого дня, відкрила квартиру клінерам і втекла. Повернулася, коли робота була завершена. Такий чистої наша квартира ще ніколи не була. Ні пилинки, ні смітинки. Свекрухи нічого не сказала, нехай думає яка я чудова господиня! Спасибі, «Оптима Клінінг»!

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Tanuwa6634 on

  Я теж довго не могла зважитися, але спробувавши раз, відмовитися від послуг Оптима Клінінг вже не можу. Тепер у мене більше немає проблем з генеральним прибиранням на вихідних — це вже не моя турбота. А скільки вільного часу з’явилося. Так приємно в свій вихідний вийти на прогулянку, пройтися по магазинах, повернутися — а вдома вже ідеальна чистота. Спасибі компанії Оптима Клінінг, так тримати!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. А у мене ситуація трохи інша. Ми з подругою пішли по магазинах на годину-півтори. Дітей залишили вдома, знайшла пензлі, фарби, альбом — нехай малеча Помалюйте годинку. Коли з подругою повернулися, зрозуміла, що альбом і кисті дітям можна було і не давати. У фарбі було буквально все: стіни, меблі, м’які меблі, килими. Згадала про «Оптіма Клінінг». Подзвонила, вже через кілька годин все було ще чистіше, ніж було раніше. Величезна подяка співробітникам «Оптіма Клінінг».

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 4. А я вже не знаю що б я робила без «Оптима Клінінг». Я вже настільки відвикла від домашньої роботи, що навіть не можу уявити себе у ролi генерального прибиральника будинку. Зараз я говорю не про щоденне прибирання. Ми не можемо дозволити собі гувернантку, але раз-два на два тижні викликати клінерів компанії «Оптима Клінінг» зовсім не б’є по кишені, та й економить багато часу.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 5. А у мене ситуація трохи інша. Ми з подругою пішли по магазинах на годину-півтори. Дітей залишили вдома, знайшла пензлі, фарби, альбом — нехай малеча порісуйте годинку. Коли з подругою повернулися, зрозуміла, що альбом і кисті дітям можна було і не давати. У фарбі було буквально все: стіни, меблі, м’які меблі, килими. Згадала про «Оптіма Клінінг». Подзвонила, вже через кілька годин все було ще чистіше, ніж було раніше. Величезна подяка співробітникам «Оптіма Клінінг».

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>