Нанесення захисних покриттів на меблі

Ні для кого ні секрет, що меблі, особливо з цільного дерева, має високу вартість. При покупці таких дорогих речей, виникає питання в першу чергу про їх збереження і довговічності. Джерелом подряпин, потертості та деформації від не сприятливих температурних вологих умов — може бути різна. Найчастіше меблі можна зіпсувати найпростішими предметами побуту і настільними приладдям, а якщо в будинку знаходяться діти, то в хід йдуть фломастери, олівці, фарби та інші не менш шкідливі для меблів інструменти.

У зв’язку з цим, нанесення захисних покриттів не меблі вкрай необхідна, як з моменту покупки, так і на протязі всієї експлуатації інтер’єрних аксесуарів. Що з себе представляють роботи по захисту меблів від зовнішніх шкідливих впливів? Які з них найбільш ефективні? На це та інші запитання відповідали фахівці «Оптима Клінінг» — Київської компанії з надання клінінгових послуг.

У роботі з меблями з лакованого дерева, використовуються спеціалізовані речовини підлозі — прозорою та прозорої консистенції. За бажанням замовника речовини гелієвого змісту мають ряд характеристик: глянець, мат, ефект полірування або без ефекту зовсім. Для передачі краси придбаних меблів в повній мірі, нанесення захисних матеріалів проводиться вручну, з особливою ретельністю і добіркою різної пружності щіток, губок та інших матеріалів, необхідних для здійснення робіт.

Особливу складність становить нанесення захисних покриттів на меблі не однорідної структури. Декоративні тріщини, поглиблення під імітацію необробленого дерева або додаткові фрески, що мають вензельную структуру. Такого роду труднощі вимагають часу для ретельної обробки об’єкта. Нанесення покриттів на «особливо складні» ділянки меблів, проводиться з усіх боків, що вимагає більше витрат часу в два або три рази.

Нанесення захисних покриттів для меблів, вельми серйозне і копітка справа, яка вимагає граничної точності у виконанні. «Оптима Клінінг» — зможе допомогти Вам у роботі над нанесенням захисних покриттів меблів.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Нанесення захисних покриттів на меблі, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>