Миття вітрин

Вітрина — один з найважливіших засобів позначення торгової марки на ринку. В основному, саме вона формує уявлення про якість і цінової категорії товарів, широті асортименту. Грамотно оформлена вітрина може привернути величезну кількість покупців. Але навіть при врахуванні всіх маркетингових нюансів даний вид POS реклами не буде працювати, якщо не містити його в чистоті. Саме тому миття вітрин має таке високе значення, і як послуга користується все більшою популярністю серед клієнтів клінінгових компаній. Жоден товар, навіть найвищої якості, відзначений печаткою іменитого бренду не буде добре виглядати під товстим шаром пилу або будучи заляпані болотом, що, безсумнівно, спричинить за собою істотне зниження рівня продажів і навіть цілком може призвести до банкрутства підприємства. Охайність і презентабельний вигляд торгової точки — це, в першу чергу, питання поваги продавців до своїх клієнтів, найважливіша складова якісного сервісу. Конкуренція у сфері торгівлі сьогодні дуже висока, щоб магазини, хоч скільки розраховують на успіх, могли дозволити собі нехтувати думкою покупців і халатно ставитися до чистоти. Тому торгові заклади повсюдно і все частіше укладають довгострокові контракти з клінінговими компаніями, замовляючи послуги як по внутрішній, так і по зовнішній прибиранню, у тому числі обов’язкове миття вітрин. У зв’язку зі специфікою роботи магазинів, дуже важливо, щоб організація могла виконувати роботи в пізній вечірній час або рано вранці: або, коли покупців ще немає, або вже після закриття.

Компанія «Оптіма Клінінг» один з визнаних в Києві лідерів галузі надання послуг з прибирання приміщень. Можливості фірми дозволяють на гідному рівні виконувати роботи найвищої складності, а зручний графік роботи розрахований на те, щоб мати можливість виконувати замовлення клієнтів у будь-який зручний для них час дня чи ночі. Якісно підготовлені фахівці «Оптима Клінінг» максимально швидко і якісно здійснять миття вітрин та нададуть весь спектр клінінгових послуг. Наша організація дотримується політику демократичних цін і відповідає за якісне виконання робіт. Ми постійно стежимо за останніми новинами у сфері клінінгу, підвищуємо рівень професійної підготовки наших співробітників. При замовленні послуги миття вітрин її вартість буде розраховуватися, виходячи з площі поверхні, яка потребує уваги фахівця, і ступеня її забрудненості. Що вкрай важливо, клінінгова фірма «Оптіма Клінінг» піклується про комфорт своїх клієнтів, тому наші висококваліфіковані фахівці зможуть приїхати саме тоді, коли це зручно замовникові. Замовити «миття вітрин» в «Оптима Клінінг» — гарантія того, що гроші, вкладені в підтримку належного вигляду приміщення, не будуть витрачені даремно, а спрацюють на формування позитивного іміджу магазину. Доказом тому служить багаторічний успішний досвід роботи компанії на ринку послуг міста Києва. Довірте миття вітрин та підтримання чистоти в своєму приміщенні компанії з незаплямованою репутацією.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Миття вітрин, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>