Миття вікон, фасадів, вітрин, зовнішньої реклами

Миття вікон, вітрин

Миття вікон є невід’ємною частиною клінінгових робіт, будь то генеральне прибирання, післяремонтне або дезінфекція приміщення. Чисті вікна — це не тільки приємний і доглянутий зовнішній вигляд приміщення, але також один з факторів на шляху до гарного настрою і роботі в більш комфортних умовах (підвищення енергоефективності). Адже завдяки чистим вікнам в приміщення потрапляє більше сонячного світла.

Важливим справою є догляд за зовнішнім виглядом вітрин, оскільки чиста красива вітрина притягує увагу відвідувачів і створює у них гарне враження про вашій установі.

Фахівці клінінгової компанії «Оптима Клінінг» виконують професійне миття скляних і дзеркальних поверхонь будь-якої складності в квартирах, котеджах, офісних приміщеннях в максимально стислі терміни і в зручний для замовника час.

Мийка фасадів

Як відомо, Перше враження — найсильніше. Перше, що бачать Ваші майбутні відвідувачі — це фасад Вашої установи. Чистий і доглянутий зовнішній вигляд фасаду створює позитивне враження у відвідувачів і говорить про високий статус установи. Тому чистота фасаду будівлі є одним з факторів для успішної співпраці з постійними клієнтами і залучення нових клієнтів.
При цьому самостійна миття фасадів буває досить скрутна і навіть небезпечна з причини висоти будівлі.
Наша клінінгова компанія пропонує Вам миття фасадів висотних будівель засобами промислового альпінізму з використанням сучасного сертифікованого спорядження і високоякісних миючих засобів.
Наші співробітники пройшли відповідну підготовку, що підтверджено сертифікатами, і мають великий досвід у сфері клінінгу за методикою промислового альпінізму.

Мийка вивісок та лайт-боксів

Рекламна вивіска, як і лайт-бокс з назвою Вашої компанії, роблять більш привабливим фасад будівлі і дозволяють залучити додаткових клієнтів. Проте з часом погодні умови, а також міська пил і вихлопні гази від автомобілів призводять до потьмяніння і забрудненню вивісок. Тому зовнішнім рекламним носіям потрібен періодичний догляд.
Клінінгова компанія «Оптима Клінінг» пропонує Вам професійні послуги з миття зовнішньої реклами. Наші фахівці в максимально короткі терміни і в зручний для Вас час приведуть в первозданний вигляд будь-які типи зовнішніх вивісок.

Роботи здійснюються цілий.
Ми також пропонуємо догляд за зовнішньою рекламою на контрактній основі.

УВАГА! ДІЄ СПЕЦІАЛЬНА АКЦІЯ!
ПРИ ЗАМОВЛЕННЯ МИТТЯ ВІКОН — МИЙКА ЛАЙТ-БОКСУ В ПОДАРУНОК!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Миття вікон, фасадів, вітрин, зовнішньої реклами, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>