Мийка маркіз

Categories Новини
0

маркізи мийкаЗ настанням літа кожен з нас прагнути усамітнитися десь від спеки або ще якимось іншим чином врятуватися від неї. Багато хто використовує для створення тіні всілякі навіси або парасольки , але сьогодні особливою популярністю користуються маркізи.
Маркізи — це розкладаються і відповідно складаються навіси , використовувані для затінення вітрин , терас , прорізів. Крім того , вони захищають об’єкти від дощу та вітру. основна особливість даного пристосування — це можливість збиратися і розбиратися.

 Маркізи діляться на кілька видів: ліктьові , віконні , пергольні , купольні або ще кошикарські маркізи. Ліктьові маркізи отримали свою назву завдяки конструкції , що функціонує за аналогією з суглобами. Такі маркізи легко розсуваються і зсуваються як вручну так і за допомогою автоматичних пристроїв. Можуть мати від двох до чотирьох колін.
Віконні маркізи застосовуються для вікон і являють собою так звані зовнішні штори : вертикальні , відкидні і маркізолети .
Киев мойка маркизПергольні маркізи необхідні для затінення великих площ в умовах підвищеної вітряна і сонячного випромінювання.
Купольні маркізи представляють собою металевий каркас у вигляді купола , обтягнутий тентом з акрилу або ПВХ.
В експлуатації дані навісні конструкції дуже практичні , але і вони якщо не доглядати за ними належним чином , можуть зіпсуватися . особливо цей фактор актуальний в літній і сухе час , коли на вулицях багато пилу , що осідає поверх тенту. Ось з цієї причини і потрібна мийка маркіз.Ітак , як же здійснюється мийка маркіз ? Мийка маркіз повинна виконуватися регулярно. Слід зауважити , що тканина на маркізах служить близько п’яти років і не вигорає лише за умови належного догляду за ними. Мийка маркіз може ускладнитися , якщо вони були складені дуже довгий час і в них накопичилася бруд , наприклад , за зимовий період. Крім бруду мийка маркіз може ускладнитися не тільки кількістю бруду , а й тим , що вона в’їлася в тканину. Мийка маркіз здійснюється за допомогою води при температурі 30 градусів. Для цього у воду додається порошок для синтетики. Після того як мийка маркіз виробилась , їх слід прополоскати у великій кількості води. Крім того , мийка маркіз зазвичай завершується нанесенням водооталківающій покриття. Мийка маркіз повинна здійснюватися не менше одного разу на рік, як правило , це період після зими.

послуга мийка маркізЗвичайно , можна припустити , що мийка маркіз може проводитися самостійно , так би мовити без залучення фахівців. Природно , це можна спробувати зробити , але тоді мийка маркіз стане для вас справжнім » пеклом » , адже вам доведеться не тільки запастися терпінням і миючими засобами, а й підготуватися того , що ви повинні будете самостійно зняти , а потім надіти назад навіси . Також така мийка маркіз може закінчиться плачевно , адже можна зіпсувати тканину. Багато хто з нас , вважаючи , що мийка маркіз — справа нехитра , ризикують пошкодити автоматику , або і зовсім змити просочення, що загрожує пропусканням води. Ось з цих та ще з багатьох інших причин мийка маркіз повинна здійснюватися професіоналами.
Найчастіше, клінінговими компаніями мийка маркіз здійснюється за допомогою апарату високого тиску , а також миючі засоби для акрилу і водооталківающій просочення. в тому числі , клінінгові компанії беруть на себе послуги з монтажу та демонтажу навісу , а також з його доставки .

Крім того , клінінгова компанії грамотно проінформують замовника про те , як правильно слід доглядати за даним видом навісів , що б їх термін експлуатації не скоротився. Пам’ятайте , маркізи — це дуже зручне пристосування , що вимагає регулярного догляду.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>