Мийка лайтбоксів

Чистка лайтбоксів у КиєвіРеклама — двигун прогресу, про це знають сьогодні навіть малюки. Це унікальна річ, яка дозволяє привернути увагу до себе і збільшити прибуток. На сьогоднішній день існує безліч типів реклами: ТБ і радіо-реклама, транспортна, зовнішня, комп’ютерна, друкована реклама. Є ряд факторів, які впливають на успішність рекламної компанії. Зовнішня реклама або, її ще називають вуличної, — один з популярних на сьогодні типів. Сотні лайтбоксів привертають увагу перехожих. Але якщо зовнішня реклама виглядає неохайно, то навряд чи інформація, яку вона містить, зацікавить будь-кого.

Під вплив зовнішніх факторів лайтбокси дуже швидко забруднюються. Дощі, пил, міський смог негативно впливають на їх зовнішній вигляд, стирають всі ознаки чистоти і поверхня тьмяніє. Ні підсвічування, ні яскраве оформлення не зможуть справити враження, якщо вони приховані під шаром пилу і бруду. Зробити знову лайтбокси чистими допоможе клінінгова компанія, в якій можна замовити мийку лайтбоксів та інших видів зовнішньої реклами. Клінінгова компанія подбати про імідж вашої компанії. професійна команда забезпечить якісну мийку лайтбоксів.

Мийка лайтбоксів у КиєвіЧому допоможе саме клінінгова компанія? Мийка лайтбоксів вимагає спеціальних засобів, які забезпечать якісну мийку і повернуть вашій рекламі знову сяючий, привабливий вигляд. Лайтбокси — це складні конструкції, які часто оснащені світловий підсвічуванням. Тому мийка лайтбоксів вимагає особливої уважності та обережності. Виконуючи процес миття, слід дотримуватися всіх правил безпечної роботи з електричними приладами. Клінінгова компанія надає ряд послуг з чищення та миття приміщень, різних видів поверхонь. У її розпорядженні знаходяться висококваліфіковані фахівці, які перш ніж приступити до роботи, проходять спеціальну підготовку, яка дає їм всі необхідні знання і вміння. Отримані знання, вони з успіхом використовують при виконанні роботи. Кожен фахівець спеціалізується на певній сфері надаваних послуг. Так як мийка лайтбоксів, несе в собі якусь небезпеку, то цю послугу буде виконувати людина, яка пройшла спеціальну підготовку, знайомий з усіма особливостями при митті лайтбоксів. Він зуміє здійснити послугу якісно, дотримуючись усіх правил безпеки. Так само часто лайтбокси знаходяться на больльшом відстані від землі, і триматися за допомогою різного виду кріплень: пластик, метал. Для того, щоб до них дістатися необхідні спеціальні пристосування, замовивши мийка лайтбоксів професійними працівниками, значно заощадить ваші кошти, вам не доведеться звертатися в різні компанії, установи, щоб замовити окремо мийника і окремо технічні пристосування. У цьому випадку ви не тільки переплатите, ви витратите на пошуки свій дорогоцінний час і звалити на себе зайвий вантаж. Уникнути всього цього допоможе мийка лайтбоксів професіоналами клінінгової компанії.

Замовити мийку сітілайтів в КиєвіКоманда майстрів прибуде на місце з усім необхідним технічним оснащенням, яке допоможе забезпечити вільний доступ до місця, яке необхідно очистити від бруду і пилу, на будь-якій висоті. Професіоналами буде зроблений аналіз матеріалу, з якого зроблена зовнішня реклама і, озброївшись необхідними миючими та миючими засобами, які підходять тільки для цієї поверхні, та інструментами, візьмуться за справу. Майстри клінінгу очистять лайтбокси від будь-якого ступеня забруднення. Мийка лайтбоксів передбачає не тільки зовнішню чистку, а й внутрішню частину конструкції.

Мийка лайтбоксу необхідна в сучасному місті, через високу конкуренцію та великої кількості вуличних реклам, ваш лайтбокс не повинен загубитися, але повинен значно виділятися на фоні інших видів зовнішньої реклами.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Мийка лайтбоксів, 10.0 out of 10 based on 1 rating

3 Коментария у “Мийка лайтбоксів

 1. А на мій погляд всі орендарі лайтбоксів стикаються з цією проблемою. Рекламні агентства не надають ніяких послуг крім як безпосередньо оренда, тому й доводиться шукати підрядників, які готові взятися за миття лайтбоксів. Слава богу знайшлася ОптімаКлінінг, яка робить свою роботу на найвищому рівні. Їм можна довірити конструкції будь-якої складності. Цим і беруть. Якісно виконана робота — запорука успіху.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Замовив в рекламному агентстві десять лайт боксів — акції, знижки тощо. Думаю, притягну нових клієнтів у свій магазинчик. Але вже через місяць ці лайт бокси стали виглядати якось сіро. Довго не міг зрозуміти в чому справа, поки мене не осінило — вони ж все під величезним шаром пилу. У знайомих дізнався до кого звернутися з приводу мийки лайт боксів. І з першого разу в точку. Відтепер тільки Оптіма!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. З нашими погодними умовами, треба робити мийку лайтбоксів щотижня, найпростіша комбінація — пил і вітер, і через пару днів уже навряд чи можна що-небудь розглянути. Але завдяки Оптимі ця проблема вирішена, причому за дуже невеликі гроші. Так що все супер, можете звертатися сміливо, роботу вони свою знають досконально.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>