Мийка фасадів

Мийка фасадів у КиєвіФасад — це найпомітніша частина будівлі, яка в першу чергу піддається оцінці людей. Кажуть, «зустрічають по одягу …», це прислів’я цілком застосовна і до зовнішнього вигляду будівлі. Якщо будівля доглянуте, чисте, то людям завжди приємно пройти поруч і насолодитися гарним виглядом, чого не скажеш, якщо будинок має непоказний вигляд. Фасади будинків потребують постійного догляду, проте, не так-то просто впоратися з очищенням будівлі зовні. Але клінінгові компанії знають як впорається з цим непростим завданням. Послуга «Мийка фасадів» повністю вирішить всі Ваші проблеми пов’язані з приведенням зовнішнього вигляду будівлі в належний вигляд.

У нас, в Україні, клімат помірно-континентальний, тому погода у різні пори року кардинально відрізняється. Взимку — лютий мороз, весна і осінь асоціюється у нас з рясними дощовими опадами, а літо — з неймовірною спекою. Такі погодні умови не найкращим чином позначаються на зовнішній обробці будівель. Але, на жаль, це не всі фактори, які чинять негативний вплив на стан фасадів будівель. Кислотні дощі роз’їдають верхній шар обробки, міський смог і вихлопні гази проникають глибоко в оздоблювальний матеріал, що значно ускладнює їх усунення. Своїми силами ніяк не впоратися з такими забрудненнями. «Мийка фасадів» усуне всі негативні наслідки погодних та урбаністичних умов. Ще одна складність пов’язана з мийкою фасадів це важкодоступність. Без наявності спеціальної техніки фасад не очистити. Клінінгові компанії у своєму розпорядженні мають автовишки, а також обладнання для промислового альпінізму. У клінінгових компаніях працюють справжні професіонали, тому все, що потрібно від Вас — це зателефонувати в офіс клінінгової компанії, домовитися про час і місце виконання робіт, уточнити Ваші особливі побажання щодо миття фасадів, решта — це вже наші проблеми. Співробітники клінінгових компаній виконають всі необхідні роботи на належному рівні.

Замовити мийку фасадів у КиєвіУ мийку фасадів входять різні види робіт, але перед тим як до них приступити, клінери вивчають структуру поверхні, матеріали, якими виконано оздоблення будівлі і ступінь забруднення. Такий підхід дозволяє не тільки швидко і якісно очистити будь-які забруднення, підібравши найефективніші миючі засоби для даного випадку, але і ні в якому разі не нашкодити обробці під час проведення робіт з миття фасадів. Всі хімічні миючі та чистячі речовини проходять ретельний контроль якості перш ніж потрапити на лицьову частину Вашої будівлі. Ці кошти, володіючи відмінними очисними властивостями, безпечні для людини і навколишнього середовища. Для ще більш гарного результату застосовується вода, яка проходить кілька стадій очищення, завдяки яким, вона стає деіонізованій і дистильованої. Поєднання такої води та хімічних реагентів підвищує ефективність очищення. Також при митті фасадів використовується новітнє обладнання. Для очищення великих і міцних площ фасадів, застосовують апарати, які під високим тиском подають розчин. За допомогою такого апарату процес миття фасаду значно прискорюється, однак, тендітні елементи обробляти таким способом не можна, тому такі елементи очищаються вручну. Також у послугу «Мийка фасадів» входить миття вітрин і вікон. Використання очищеної води дозволяє швидко очистити скло, не залишаючи на ньому розлучень. За особливим побажанням клієнта може бути виконана очищення вивісок, в тому числі і ті, які мають підсвічування.

На послугу «Мийка фасадів» можна оформити абонемент, а це дозволить постійно підтримувати красу і привабливість Вашої будівлі.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Мийка фасадів, 10.0 out of 10 based on 1 rating

4 Коментария у “Мийка фасадів

 1. Орендував приміщення під магазин на першому поверсі житлового будинку. Є й вітрини, але в основному це стіни. Ще до мого приходу туди фасад був не в кращому стані. Але с кожним днем він ставав в се сірішим і сірішим. Самі з співробітниками справлялися тільки з миттям вікон. А от як помити стіну нікому і в голову не приходило. Колеги порадили замовити мийку фасадів у Оптими. Результат не змусив себе довго чекати. Всі швиденько відчистили. Навіть і не думав, що магазин в чистому вигляді виглядає так. Спасибі.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Так хлопці з Оптими знають свою справу. Мийка фасадів … звучить дивно, але це реально допомагає особливо для магазинів і подібного роду підприємств. Адже клієнту завжди приємніше заходити в доглянутий магазин або офіс. А краще ніж Оптима з цим не впорається ніхто. Вже давно співпрацюємо, завжди задоволений якістю, ніяких проблем.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. Я звичайно не зависаю в неті і тим більше коменти не пишу. На сайті Оптими перший раз, а співпрацюємо вже довго. Просто не міг не відзначити професіоналізм клінерів з Оптими. Вже користуюся багатьма послугами, і миття фасадів не виняток. Так, дійсно, чистий фасад — це запорука успіху. Багато хто не надає цьому належного значення і це їх промах.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 4. Дякую on

  А я працював з багатьма клінінговими компаніями, але оптима, без сумніву, кращий варіант. Згоден з усім написаним вище. Набагато дешевше, а якість краща. Добре працюєте. Нарікань ніяких немає абсолютно. Якщо так і далі піде, готовий йти на постійну співпрацю.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>