Клінінг після свята

У житті кожної людини відбувається величезна кількість подій, які хочеться відзначити з розмахом — запросити дорогих і близьких людей, влаштувати свято — загалом, зробити так, щоб ця подія запам’яталася надовго. Причин для організації свята достатньо — це і знаменні дати, ювілеї, дні народження та багато інших. Але організація свята, втім, як і будь-якого іншого заходу, сполучена з масою труднощів, які лягають на плечі організаторів. Доводиться думати про все і відразу: підготовка місця проведення свята, розробка розважальної програми, замовлення страв та напоїв, і, звичайно ж, таке малоприємне заняття, як прибирання. Однак, без цього — нікуди. Але тепер, з’явилися компанії, які готові взяти на себе всі клопоти, що стосуються клінінгу після свята і не тільки.

На українському ринку послуг клінінгові компанії з’явилися відносно недавно, але вже завоювали величезну кількість клієнтів. Клінінгові компанії надають найрізноманітніші послуги: прибирання будинків, квартир, офісів, банкетних залів, територій на відкритій місцевості. Спектр послуг, що надаються дуже широкий, але особливою популярністю зараз користується послуга «Клінінг після свята». З появою даної послуги, робота організаторів значно полегшиться. Більше не належить думати про брудні підлогах і забрудненою меблів. Всі ці проблеми — суща дрібниця для співробітників клінінгової компанії. Клінінг після свята може бути здійснений у будь-який зручний для Вас час. Цілодобовий графік роботи клінінгової компанії забезпечує мобільність бригад професійних клинеров в будь-який час доби. Також, для клінінгової компанії не має значення, наскільки велике приміщення або відкрита територія, яким потрібно прибирання. У штаті клінінгової компанії знаходиться достатня кількість фахівців, щоб впоратися з прибиранням, не витрачаючи зайвого часу, що робить послугу «Клінінг після свята» ще більш зручною та ефективною. Довіривши чистоту свого приміщення досвідченим фахівцям клінінгу, Ви, в першу чергу, економите свої сили і дорогоцінний час.

Клінінгові компанії з великою відповідальністю ставляться до своєї роботи і до підбору персоналу, тому всі співробітники перед, тим як приступити до своїх професійних обов’язків, проходять інтенсивне навчання, у ході якого вивчають всі аспекти клінінгу. Важливий ще й той факт, що сутруднікі продовжують підвищувати свою кваліфікацію протягом усієї професійної діяльності. На семінарах і тренінгах вони вивчають сучасні види очисної техніки і миючих засобів, тому в професіоналізмі співробітників клінінгової компанії Вам не доведеться засумніватися. Перед тим, як приступити до безпосереднього виконання послуги «Клінінг після свята», клінери проводять ретельний аналіз місця збирання. Цей етап дуже важливий в клінінг. Саме він дозволяє підібрати максимально ефективну техніку та чистячі засоби для даного конкретного випадку. У послугу «Клінінг після свята» входять найрізноманітніші види робіт. Клінери вивезуть весь накопичився сміття на спеціальне звалище, вироблять вологе прибирання підлог, при необхідності, виконають хімчистку підлогових килимових покриттів, вимиють вікна, очистять, відполірують і оброблять анти-статичним засобом корпусні меблі та елементи декору, вичистять плями на м’яких меблів, вироблять повне прибирання технічних приміщень (у санвузлах вироблять повну дезінфекцію, на кухнях вимиють посуд, виведуть жирні плями), приберуть прилеглу територію і багато іншого. Всі додаткові послуги можна обговорити з менеджером клінінгової компанії під час оформлення замовлення. Всі Ваші пропозиції та побажання обов’язково будуть враховані.

Замовивши послугу «Клінінг після свята», Вам не доведеться відволікатися на таке неприємне заняття, як прибирання, а зекономлений час можна витратити з користю і задоволенням

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Клінінг після свята, 10.0 out of 10 based on 1 rating

2 Коментария у “Клінінг після свята

 1. Дзвонiть on

  Здаю в оренду приміщення по Києву. Замовлення завжди різні, в основному це різні зустрічі, заходи, свята. Єдине що напружує в цій роботі, так це те, що люди після себе залишають гори сміття, який прибрати своїми силами просто неможливо. Раніше наймав непрофесійних прибиральників, до тих пір поки не зіткнувся з оптима. Тепер, якщо прибирання після свята, то тільки оптима!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. А ми познайомилися з оптима, коли на роботі влаштували корпоративне свято. Так, погуляли ми відмінно. Але наступного дня від керівництва дісталося саме мені. Просто вони побачили який безлад залишився в приміщенні для зустрічей. І не тільки. Продзвонив по клінінговим компанія — на той момент відгукнулася тільки оптима. Все дуже якісно і швидко. Замовити прибирання після свята — це значить за пару годин отримати ідеальну чистоту!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>