Києву загрожує екологічна катастрофа

Categories Новини
0

За численними канал ЗМІ та інформаційних джерел прозвучала шокуюча інформація про насування екологічної катастрофи в Києві. Екологічні служби озвучили плачевну інформацію про стан столичних полігонів на яких зберігаються тонни сміття, а отруйні стоки потрапляють у річку Дніпро. За останніми даними на сміттєвих відвалах і полігон на околицях Києва зберігається понад 500 тисяч тонн відходів, які отруюють навколишнє середовище.

Головною проблемою столиці, та й не тільки столиці, а й усієї країни є відсутність сміттєпереробних заводів та підприємств. Відсутнє навіть культура і технологічні ланцюжки по прибиранню, сортування і переробки відходів. Прибирання і вивіз сміття проводиться по старинці, про утилізацію доводиться взагалі замовчувати, тому що тисячі тонн відходів і сміття просто складуються на звалищах, полігон і могильниках, тим самим перетворюючи Київ у одну величезне звалище.

Виходом із ситуації є, будівництво комплексів по сортуванню і переробці відходів, причому більшу частину отриманої сировини можна пустити у вторинне виробництво необхідних товарів народного споживання. До прикладу в Європі, зокрема у Варшаві і Празі, на утилізацію відходів з подальшим сортуванням і переробкою припадає 60 і 80 відсотків від загального числа, відповідно.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Києву загрожує екологічна катастрофа, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>