Київський колектор — вивіз сміття продовжується

Categories Новини
0

Злощасний колектор столиці на якому регулярно трапляються аварії, очищають від осілого грунту, побутового та будівельного сміття. Пропускна здатність Київського колектора знизилася практично наполовину, тому регулярні аварії на ньому стали частим явищем. Відстань, яку очистили на даному етапі, дорівнює 200м, при загальній протяжності колектора 2 кілометри. У частині Київського колектора »річкі Либідь от Вулиці Саперно-Слобідської до урочища Лиса Гора», на якому вироблялися роботи з очищення, було вивезено сміття вагою 846 тонн.

Масштабні роботи з очищення, плануються продовжувати, хоча співробітники КП працюють в дуже обмежених умовах. До лютого планується розчистити близько 700 метрів колектора. Крім осілого грунту і сміття, в колекторі знаходяться зламані дерева і чагарники які ускладнюють проведення робіт.

http://ukr.optima-clean.com.ua/viviz-budivelnogo-smittya/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Київський колектор - вивіз сміття продовжується, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>