Київські дороги — хто винен?

Categories Новини
0

На думку прем’єр-міністра України, яке він опублікував на своїй сторінці в Facebook, причиною поганого стану дорожнього покриття у Києві, є часті перепади температур, а саме переходи через нульову позначку. Регулярна зміна температурного режиму, згідно з версією прем’єр-міністра, згубно впливає на київські дороги. Наявність незначних тріщин в дорожньому покритті, при постійній зміни погоди від відлиги до морозів, призводить до руйнування всього дорожнього полотна. Адже як відомо з шкільного курсу фізики, вода при зміні свого агрегатного стану з рідкого твердого, збільшується в об’ємі, тим самим руйнуючи дороги.

Але залишається актуальним питання, звідки на нових дорогах, які будуються за всіма нормами і правилами, тріщини? Всім відомо, що кілометр дорожнього покриття в Європі, коштує майже 1 мільйон доларів, будівництво доріг, є дуже дорогим задоволенням. А у нас на жаль, ремонт доріг, проводиться як правило тільки «ямковий», при чому роботи проводяться в будь-яку погоду без відповідної підготовки поверхні. Асфальт можуть укласти на мокру поверхню в сніг та калюжі.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Київські дороги - хто винен?, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>