Київські дороги під оцтом

Categories Новини
0

Недавні переговори з Харківською компанією, призвели до того, що на дорогах Києва замінять сіль на більш «Досконалий» реагент. Ця суміш має властивості Оцту, але відрізняється високим ступенем лояльності, як до навколишнього середовища, так і до автомобілів в цілому.

Для початку тестування нового засобу пройде тільки в деяких районах. Кроплення буде відбуватися за допомогою переобладнаних поливальних машин. Експерти кажуть, що льоду на дорозі не буде протягом трьох днів.

Характерний запах — це хвилин з яким доведеться зіткнутися автомобілістам і перехожим. Також в мінуси можна записати дорожнечу препарату і нехарактерну для льоду скользоту. Приміром суд міста Москви завалений скаргами про масове ДТП через даного препарату. А за розрахунками українських фахівців, використання чудо — оцту буде обходитися в 8 разів дорожче.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Київські дороги під оцтом, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>