Київське метро — незвичайні звуки

Categories Новини
0

Напевно кожен хто коли небудь здійснював проїзд у Київській підземці, чув незвичайні звуки на станціях метро міста Києва. Багатьом здавалося, що звуки нагадують чи то лунке рокотання чи різке потріскування. Жителі столиці або гості Києва в галасливій метушні дня зазвичай не помічають таємничих звуків. Безліч пасажирів, та й не тільки пасажирів, але й обслуговуючого персоналу, включаючи працівників Київського метрополітену навіть не підозрюють про походження звуків в Київському метрополітені.

А секрет розкривається досить просто. Достаток птахів які бажають оселиться в метрополітені, доставляють чимало незручностей пасажирам — жителям і гостям міста Києва. З метою боротьби з пернатими жителями столиці, робилися різні методи, як гуманні так і м’яко кажучи не дуже. Але геніальне рішення було досить простим, простоту рішення звичайно вирішив технологічний прогрес, а саме більшість динаміків і гучномовців транслювали звуки видавані хижими птахами, тим самим відлякуючи птахів з метрополітену.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Київське метро - незвичайні звуки, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>