Київ: ДАІ попереджає!

Categories Новини
0

У зв’язку з погіршенням погодних умов у столиці України, Київське управління ДАІ інформує та застерігає про складній дорожній обстановці, а також рекомендує без термінової необхідності не виїжджати на дорогу і відправлятися в далеку поїздку. Погода в Києві прогнозується мінливою, що чергується відлигою і похолоданням, випаданням мокрого снігу з дощем і подальшим зниженням температури.

Рекомендаціями для водіїв яким за службовим обов’язком або зважаючи особистої необхідності потрібно здійснювати керуванням автомобілем, госавтоіспенкція настійно радить дотримуватися оптимального швидкісного режиму, уникати різких маневрів, витримувати дистанцію, враховувати гальмівний шлях. Особливу увагу приділяти руху поблизу пішохідних переходів та місцях масового скупчення людей. А у випадку, не дай Господь, що трапилася аварійної ситуації бути взаємоввічливими і тактовними у відношенні один одного.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Київ: ДАІ попереджає!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>