Інноваційні технології в клининге

Одним з інноваційних напрямів у галузі професійного прибирання є зелений клінінг. Що це таке? Говорячи простими словами, це прибирання, під час якої використовуються засоби і технології, спрямовані на мінімізацію шкідливого впливу на організм людини і навколишнє середовище. Сюди входить використання чистячих засобів на основі натуральних компонентів, зниження водоспоживання і кількості використаних хімзасобів за рахунок застосування методів попередньої підготовки матеріалів, використання інноваційних витратних матеріалів та інвентарю, підвищення енергоефективності апаратів і машин і т.д.

Екологічно безпечні засоби для очищення поверхонь

Одним з головних напрямків зеленого клінінгу є розробка і використання чистячих засобів на основі натуральних органічних компонентів, безпечних для здоров’я і навколишнього середовища. Принцип роботи екологічних очисників заснований не на видаленні забруднень за допомогою їх розчинення (лужні очисники) або вступу в хімічну реакцію (кислотні очисники), а на відділенні бруду від поверхні за допомогою водної основи та органічних сполук. Однією з новинок в даному напрямку є миючі пробіотики — очисники, до складу яких ходять миючі компоненти й корисні бактерії, які борються не тільки з забрудненнями, але і з шкідливими мікроорганізмами і бактеріями.

Разом з явними перевагами застосування еко-засобів в клининге є кілька проблем. По-перше, тривалий вплив і вплив еко-засобів, особливо на основі пробіотиків, на організм потребує додаткових вивченнях і експериментальних дослідженнях. По-друге, на жаль, еко-кошти не так ефективно справляються з особливо стійкими забрудненнями, як звичайні хімзасоби, що позначається на якості надаваних послуг і є неприйнятним.

Серветки і мопи з мікрофібри

Мікрофібра — синтетична тканина з товщиною волокон, складовою кілька мікрометрів. Тканина виробляється з волокон поліаміду, поліефіру або інших полімерів. Завдяки своїй структурі серветки з мікрофібри видаляють з поверхонь і утримують набагато більше бруду і пилу, ніж звичайні матеріали. Також такі серветки добре вбирають вологу, не залишають розводів і мікроволокон, швидко висихають. Всі ці властивості дозволяють використовувати меншу кількість хімзасобів і води, а також застосовувати розчини замість концентратів, що є важливим аспектом у програмі зеленого клінінгу.

Пароочищувачі

Пристрої, призначені для очищення твердих поверхонь за допомогою пари, що подається під невисоким тиском (кілька атмосфер), без застосування додаткових засобів для чищення. Завдяки цьому останнім часом пароочищувачі отримали досить широкий розвиток, нові функції і пристосування і є найбільш переважними пристроями для прибирання за програмою зеленого клінінгу. Пароочищувачі добре очищають тверді підлогові покриття, кахель, скло, дзеркала, пар під тиском ефективний при боротьбі з мікроорганізмами і бактеріями. Разом з цим використання пароочисник для чищення текстильних поверхонь рекомендується тільки з метою їх розгладження і освіження зовнішнього вигляду. Для повної та ефективної очистки сильних або застарілих забруднень (особливо на підлогових покриттях) рекомендується використання дискових машин та спеціальних засобів для чищення.

Підходи та пристрої для енергозбереження

Технології, спрямовані на зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище, пов’язані також з проблемою споживання електроенергії та води. На даний момент одним з напрямків зеленого клінінгу є зниження споживаної пристроями енергії. Для цього створюється високоефективне обладнання зі зниженою потужністю, встановлюються інтелектуальні системи, контролюючі вихідну потужність у відповідності з поточним завданням, розробляються малопенящіеся хімзасоби, що дозволяє використовувати меншу кількість води.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Інноваційні технології в клининге, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>