Генеральна і поточне прибирання приміщень

Говорячи про послуги професійних клінінгових компаній, ми, перш за все, маємо на увазі прибирання приміщень — квартир, будинків, котеджів або прибирання різних торговельно-розважальних центрів. Однак існує ряд інших типів приміщень, які потребують послуг професійного клінінгу, яким приділяється необгрунтовано мало уваги. До кожного типу необхідний свій підхід і використовувані миючі засоби. Умовно всі приміщення можна розподілити на кілька категорій залежно від їх призначення.

Медичні установи

Підтримання чистоти в лікарнях є дуже непростим завданням, оскільки необхідно не тільки прибирати видимі забруднення, але також і дезінфікувати поверхні. У той же час засоби для прибирання та дезінфекції повинні бути нізкотоксічни, пожежобезпечні і по можливості гіппоалергенни. Особливі екологічно чисті засоби необхідно використовувати в пологових будинках і дитячих лікарнях. У той же час повністю перейти на екологічно чисті миючі засоби в даний момент неможливо, оскільки вони не забезпечують 100% результат у боротьбі зі шкідливими мікроорганізмами, вірусами і бактеріями. На даний момент кращі світові фірми-виробники еко-засобів ведуть свої розробки та дослідження в напрямку можливості застосування тільки екологічних коштів, здатних дезінфікувати поверхні при прибиранні приміщень.

Компанія «Оптіма Клінінг» працює з постачальниками та виробниками екологічно чистих миючих засобів і постійно відслідковує ситуацію на ринку еко-засобів. Тому своїм клієнтам ми пропонуємо тільки останні новинки і кращі розробки в даному напрямку.

Дитячі та дошкільні установи

Приміщення, в яких діти проводять досить велику кількість часу, потребують дуже ретельного догляду. Організм дитини дуже гостро реагує на різного роду алергени і подразники. Саме тому всі поверхні повинні оброблятися екологічно чистими нетоксичними і гіпоалергенними засобами. Особливої уваги заслуговують поверхні, з якими шкіра дитини може мати безпосередній контакт (наприклад, столи чи парти). Такі поверхні необхідно піддавати багаторазового ретельному промиванню після використання миючих засобів. А на останньому етапі краще всього додатково протерти чистими серветками. В кінці прибирання приміщення необхідно добре провітрити.

Компанія «Оптіма Клінінг» знає як подбати про безпеку і здоров’я Ваших дітей, не знижуючи при цьому якості надаваних послуг. При роботі в дитячих установах ми використовуємо тільки професійні екологічно чисті миючі засоби, які не надають шкідливого впливу на організм дитини і разом з цим є високоефективними при боротьбі із забрудненнями будь-якої складності.

Офісні приміщення

Недавні дослідження показали, що відсутність чистоти на робочому місці є відволікаючим чинником і дуже негативно впливає на ефективність роботи і концентрацію уваги співробітників фірми. Саме тому щоденна підтримуюча та щомісячна генеральне прибирання необхідна будь-якому офісному приміщенню. Необхідно також враховувати, що в будь-якому офісі, як правило, дуже багато різної оргтехніки, яка потребує очищення спеціальними миючими засобами. Важливим аспектом у генеральному прибиранні працюючих офісів є «непомітність» співробітників клінінгової компанії та збереження особистих речей офісних працівників.

Клінінгова компанія «Оптима Клінінг» пропонує Вам розглянути прибирання офісних приміщень до початку робочого дня або після його завершення. Наші співробітники дуже швидко і якісно приведуть в порядок робочі місця, очистять спеціальними засобами всю оргтехніку, вимиють до блиску кухонну зону і санвузли. В результаті кожен ранок Ваші співробітники будуть починати роботу з гарним настроєм, і отримувати заряд бадьорості на весь день.

Промислові приміщення

Найчастіше підтримці чистоти у виробничих приміщеннях приділяють дуже мало уваги або сприймають як щось другорядне. Тим не менш, дослідження показують, що при виборі постачальників продукції клієнти в рівній частці оцінюють як виробничі можливості Вашого підприємства, так і рівень чистоти виробничих приміщень. Тому ідеальна чистота на підприємстві повинна бути продовженням Вашого бездоганного іміджу, а питання клінінгу не повинні бути проігноровані.

Промисловий клінінг є одним з найбільш складних напрямків у сфері професійного прибирання приміщень і під силу тільки справжнім професіоналам. Адже на виробництві необхідно прибирати не лише покриття для підлоги, мити вікна і стіни, а також ретельно очищати верстати, різні механізми, системи вентиляції та опалення і т.д. На підприємствах харчової промисловості пред’являються високі вимоги до гігієни та санітарному стану всіх об’єктів, тому необхідна не тільки чищення та миття, але і дезинфекція. Найчастіше об’єкти прибирання знаходяться у важкодоступних або небезпечних місцях, тому дуже важливим аспектом є безпека обслуговуючого персоналу. Тому роботи з прибирання виробничих приміщень можуть робити тільки високопрофесійні фахівці, які мають достатні знання та навички.

Вибираючи компанію для прибирання промислових приміщень, краще всього довіритися професійним клінінговим компаніям, що мають багаторічний досвід і висококваліфікованих фахівців у сфері обслуговування виробничих та складських приміщень.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Генеральна і поточне прибирання приміщень, 6.0 out of 10 based on 2 ratings

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>