Фінансові піраміди в Києві

Categories Новини
0

Бум фінансових пірамід у багатьох ототожнюється з Сергієм Мавроді та його геніальним МММ 90х, яке з новою силою взяло рестарт в 2011 році і продовжило в 2012, причому популярність нової компанії росла досить інтенсивно і багато хто навіть встигли «заробити».

На тлі популяризації «легкої наживи» і грі на людській жадібності з’явилося багато нових, а також продовжують функціонувати вельми відомі шахрайські схеми з виманювання коштів з кишень довірливих громадян. Прикладом безлічі афер поширилися в Києві, можна представити так званий «Антідепозіт», схема досить проста, під виглядом кредиторської спільноти організація надає послугу — «кредит з низькою відсотковою ставкою без довідки про доходи». Багато жителі та гості Києва, отримують дохід неофіційно і не мають можливості отримати довідку про доходи у роботодавця, а у разі необхідності отримати позики шукають шляхи отримання грошових коштів, без додаткових документів, звертаються в «кредиторські організації». За фактом звернення состовляеться договір, а також стягується плата за «страховку і початковий внесок», сума становить приблизно 1000 грн. Розплата клієнт отримує обіцянку переказу грошових коштів на розрахунковий рахунок протягом трьох днів і як Ви розумієте ніякі гроші на рахунок не приходять. Більш того через 2-3 тижні приходять регулярні повідомлення на мобільні телефони і дзвінки про необхідність внесення суми близько 300-400 грн в якості щомісячного платежу.

В результаті обманутий позичальник звертається до відповідних органів для встановлення справедливості, в ході слідчих заходів і судових розглядів, компанії надають послуги по «кредитуванню» в Києві, посилаються на те що вони надають послуги по заощадженню-накопиченню коштів за бажанням замовника стягуючи при цьому плату в розмірі 10-15% від суми. Неуважність громадян до підписаних паперів, ставить не дає можливість правосуддю восторжествувати бо з юридичної точки зору паперу складені вірно і клієнт сам добровільно віддає гроші шахраям, хоча факт шахрайства довести складно.

Будьте пильні мешканці та гості Києва!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Фінансові піраміди в Києві, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>