Мийка фасадів

Categories Новини
0

прибирання генеральнаЩо таке клінінгові послуги , знає майже кожна сучасна людина . У великих містах клінінгові компанії популярні не тільки серед організацій та підприємств — також приватні особи вдаються до послуг даного виду. Однією з найпопулярніших серед послуг такого роду є миття фасадів . На сьогоднішній день послуга « миття фасадів » дуже популярна , так як вона дозволяє зберегти ваш час , здоров’я , а також позбавить вас від неприємних розчарувань , пов’язаних з відсутністю досвіду правильної очищення фасадів. Крім того , чисті вікна і фасад — це мийка фасадівсвого роду візитна картка підприємств . Не секрет , що миття фасадів — це дешевше , ніж пофарбувати фасад по новій. Вам не буде потрібно купувати лако- барвисті матеріали , які часто між собою не сумісні. У зв’язку з цим миття фасадів стає доцільніше . У тому числі , високий рівень забруднення атмосфери і зміг у великих містах впливає на чистоту будівель , тому миття фасадів сьогодні — це необхідність.

Залежно від матеріалу облицювання і конструкції будівлі наша компанія використовує різні технології чистки фасадів. Послуга « миття фасадів » включає в себе вартість миючих засобів плюс робота альпіністів. Якщо миючі речовини наносяться на поверхню багаторазово , вручну абразивними щітками , то вартість послуги « миття фасадів » вище.Київ хімчистка

Розрізняють такі види забруднень : мінеральні (солі , іржа , патина , цементні розлучення ) , забруднення важкими металами і газами , органічні забруднення (жир , мох , сажа , цвіль ) . Сучасна миття фасадів зі скла проводиться нами за допомогою вдосконалених миючих засобів , які згодом захищають фасад від шкідливих впливів зовнішнього середовища. Як правило , перед тим як надати послугу «миття фасадів» , ми проводимо тестування на поверхні фасаду , щоб визначити найоптимальніше засіб для даного виду забруднень. Якщо миття фасадів необхідна на висотних будівлях , то спочатку наші промислові альпіністи безперервно поливають фасад будівлі зі шланга , потім наносять на нього очищаючий засіб за допомогою розпилювача . Також миття фасадів потрібно перед косметичним ремонтом . Спочатку фасад очищається від фарби, що відшарувалася , герметиків та ін будівельних матеріалів . Потім виконується миття фасадів слабкими лужними розчинами. Мийка фасадів проводиться із застосуванням очищувальних засобів більш ніж 100 тис. найменувань для кожного виду забруднення. Такі проблеми як сажа , гар, кіптява , солі і оксиди видаляються за допомогою кислотних препаратів. Лужні засоби виводять бруд і масляні забруднення . Замовивши нашу послугу « миття фасадів » , ви позбудетеся від забруднень на фасадах з натурального матеріалу , пластику, з обштукатуреної або цегляної поверхні.

компанія хімчисткаТакож миття фасадів можлива із застосуванням деінезаціонной і демінералізованої води. Така вода повністю очищена і в ній відсутні будь домішки , що забезпечує відсутність розлучень після висихання поверхні.

Зокрема , потрібно враховувати ту обставину , що очищення фасадів повинна виконуватися не менше двох разів на рік. Це обумовлено високими забрудненнями навколишнього середовища , які , змішуючись з опадами , осідають на поверхнях фасадів. Під впливом цього чинника фасади псуються , якщо не вживати заходів . У тому числі , утворюються білі плями , і якщо їх не видаляти вчасно , то в підсумку від них дуже важко позбутися. Наша компанія завжди готова прийти вам на допомогу. Перелік наших послуг з очищення фасадів дуже великий. Ми здійснюємо миття вікон висотних будівель , фасадів із застосуванням миючих засобів , гідро — і піскоструминну очищення поверхні стін і ще багато іншого.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>