Еко прибирання

Categories Новини
0

прибирання екоВсі ми прагнемо зробити наш будинок або квартиру чистою і затишною. При цьому , хочеться не нашкодити застосуванням миючих засобів домашнім і навколишньому середовищу , адже ні для кого не секрет , якої шкоди вони завдають. До складу « чудо- миючих » коштів входять дуже небезпечні миючі засоби , наприклад , формальдегід. Ми всі давно звикли до таких засобів , вони допомагають нам очистити підлогу , кахельні поверхні , труби , сантехніку та багато іншого. Але останнім часом ми все більше замислюємося про альтернативні методи збирання. Саме з цієї причини все більш популярним ставати так званий вид прибирання «еко — прибирання ». Еко — прибирання грунтується на застосуванні екологічно чистих , нешкідливих речовин. У домашніх умовах еко — прибирання може здійснюватися , наприклад , із застосуванням гірчиці для миття посуду , в тих же цілях і при пранні використовується сода. Для видалення нальоту на кахлі і металевих виробах , таких як кран , використовується оцет або лимон. Еко — прибирання має найголовніше перевага перед звичайним прибиранням : це відсутність у складі алергенів , що впливають на слизові оболонки дихальні шляхи , а також осідають на продуктах харчування.Киев уборка Звичайно , можна піти в супермаркет , накупити масу продуктів типу соди , лимона , солі оцту і т.п. і спробувати самому зробити процес «еко — прибирання » , але ви ризикуєте витратити масу часу і, можливо , не досягти бажаного результату , адже для послуги « еко — прибирання » нашою компанією застосовується високоякісне парове обладнання , яке коштує чималих грошей. Отже , еко — прибирання — це антибактеріальна , екологічна , що не аллергенная прибирання із застосуванням екологічно чистих засобів і сухого пара . Як правило , еко — прибирання показана людям , які страждають підвищеною чутливістю до побутової хімії . У тому числі , в цю категорію можна віднести людей , у яких проблеми з о здоров’ям , викликані шкірними , алергічними захворюваннями і захворюваннями слизової . Еко — прибирання нешкідлива для домашніх тварин , дітей та вагітних жінок. Для послуги « Еко — прибирання » наші фахівці застосовують спеціальне обладнання — парогенератор і воду. За допомогою такої техніки можна очистити , продезінфікувати і очистити поверхні від застарілих плям і забруднень. Така чистка здійснюється за допомогою пари, температура якого досягає 120 — 150 градусів. Еко — прибирання забезпечує очищення повітря , усунення неприємних запахів , зволоження , іонізацію , а також кондиціонування приміщення. чистка екоПослуга « Еко-прибирання » ділиться на такі види:
- Еко — чищення м’яких іграшок , опалювальних батарей;
- Еко — чищення матраців , м’яких меблів , килимових покриттів
- Парова чистка жалюзі ;
- Еко — чищення скляних поверхонь і дзеркал;
- Еко чищення твердих поверхонь меблів ;
Нерідко еко -прибирання рекомендується лікарями у весняно — осінній період загострення алергічних захворювань , перед поверненням матерів з новонародженими з пологового будинку , в зимовий період , коли обмежена можливість провітрювання приміщення , для людей , ведучих здоровий спосіб життя , а також в приміщеннях, де часто використовується кондиціонер . Як правило , час процесу еко — прибирання займає на 30 % , ніж звичайне прибирання . Еко- прибирання проводиться зазвичай в ранковий час , коли опору нашого організму до шкідливим мікроорганізмам більш високе. Наша клінінгова компанія готова в будь-який зручний для вас час і день тижня виконати послугу «еко — прибирання ». Наша компанія гарантує високу якість прибирання , а також її нешкідливе вплив на навколишнє середовище. Для цього достатньо звернутися до нас в офіс або зателефонувати.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>