Довіряйте прибирання професіоналам

Categories Новини
0

    Багато хто з нас вважають, що клінінг-звичайне прибирання, але насправді все не так. Професійне обслуговування, засноване на використанні передових технологій і спеціалізованого обладнання,  зробило цю послугу необхідною і дуже популярною. На заході клінінг існує вже понад 100 років, а в Україні близько 15.

При сучасному темпі життя часу на прибирання майже не вистачає. Довіривши цю справу справжнім професіоналам, ви зможете  проводити більше часу з рідними та друзями, зосередитися на роботі. До того ж звичайна техніка, якою ми користуємося, не здатна так ретельно й якісно очистити приміщення від бруду та пилу, як новітнє обладнення клінінгових компаній. Наприклад звичайні пилососи, здатні перетворитися на небезпечне джерело грибків, вірусів та інших  шкідливих речовин,які утворюються у результаті  гниття  накопиченого бруду. Дрібний пил, який призводить до алергій, знову потрапляє у повітря.

Професійні хімічні препарати, які  використовують клінінгові компанії, захистять поверхні від зношування, створять перешкоду поширенню шкідливих мікроорганізмів і накопиченню алергенів, забезпечать свіжий запах у приміщенні на тривалий час.

Особливо важко підтримувати чистоту у публічних місцях. У Вас велика компанія, офіс, супермаркет чи ресторан? Скориставшись послугами клінінговіх компаній, Вам більше не потрібно буде турбуватися про підбір персоналу та забезпеченням його миючими засобами.

Види послуг:
-щоденне прибирання;
-генеральне прибирання;
-мийка вікон та інших скляних поверхонь;
-дезинфекція і чистка басейнів, саун;
-хімчистка;
-прибирання після ремонту,будівництва;
-догляд за прилеглою територією та інші.

Для того, щоб забезпечити комфорт і чистоту у приміщенні, користуйтесь послугами професіоналів своєї справи.

А.Андрюшина

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Довіряйте прибирання професіоналам, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>